Psí poslání (2017)

Film určený pro nás psí paníčky, všichni jsme věděli, že alespoň jednou uroníme slzu. Někdo víckrát. Nápad a příběh filmu se mi líbily, necelé dvě hodiny uplynuly jako voda.

Skrytá čísla (2016)

režiser Theodore Melfi zde zobrazuje závod americké NASA a Ruska o vyslání člověka do vesmíru. Hlavními představiteli, jsou ve filmu tři afroameričanky, které to nemají díky době ve které žijí jednoduché, a musejí se díky svému tempreramentu, ctižádostí a hlavně díky své inteligenci propracovat až na významné pozice v NASA. Film zobrazuje víc jak auntentický obraz jak bylo s afromeričanami v minulém století jednáno, a jak i malý krůček pro člověka je velký krůček pro lidstvo. Snímek je svým zábavným, ale i dramatickým podáním velmi koukatelný a plynule diváka vtáhne do děje. Film je obohacený výborným soundtrackem od Pharella Williamse

Matroš (2015)

Tohle je osvěžujíví teenagerovská krimi komedie, příběh byl inteligentní, zábavný a i tak doručil zprávu, kterou tehle film vysílá do světa. Líbilo se mi zobrazení života afroamerických teenagerů. Odlišný od streotypů, na který jsme zvyklý. Mladistvé obsazení bylo skvělé, líbil se mi zvláště Shameik Moore. Film jsem si užil.

Proč právě on? (2016)

Já jsem věděl, že se jdu podívat na bláznivou komedii s Francem. A toho jsem se dočkal. Franco byl skvělej, pět se zase úplně proměnil. Žádná hluboká komedie, prostě bláznvej film plný sprostých slov, nic pro děti. Díky Francovi 80%!

Zpívej (2016)

Ve filmu jsou hl. postavami všechna zvířata, ale v antropomorfní podobě a s lidskými pocity a reakcemi. Jejich počet je velmi rozmanitý: koaly (hlavní postava), sloni, gorily, psi, žirafy, atd. a dokonce i kalamáry. Jejich obličeje jsou velmi lidské. A městská atmosféra je lidská: budovy, ulice, auta a provoz. Příběh je poměrně zajímavý. Hlavní postava, koala, organizuje pěveckou soutěž pokusit se obnovit starou prestiž svého krásné divadla. To se setkává s několika problémy včetně povodnem, která zničí divadelní budovu mezitím. Ale pomocí přátelství a pomocí veřejnosti představí krásný koncert plný hitů z lidského světa, který nám lidem pořádně hraje na strunu. Díky posledním 15min. 80%

Nerve: Hra o život (2016)

Strašně se mi líbilo promo, které bylo vytvořeno v USA k filmu, dodávalo tomu na "realičnosti". A na film jsem se opravdu těšil. Film mě téměř neustále bavil, bavila mě Emma i Dave. A s další "dare - výzvou" jsem se těšil na další. Kdy ta poslední mě dostala! Film je určený spíše mladšímu publiku a jako žánrovka funguje. Doporučuji 8/10

Aliance (2016)

Nejslabší ze serie, nazáživné, nebavilo mě to.

Do posledního dechu (2016)

Tenhle trend filmů podle skutečných událostí už mi leze krkem. Vždyť to je pořád samej Jarda hrdinou. Dívat se na to dalo, ale poslouchat se to nedalo, vždyť to bylo samé skučení. Nebýt tam mladého Afflecka, tak snad v půlce filmu uteču.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Nečekané překvapení v podobě zábavného špionského filmu. Doporučuji ke shlédnutí!

Muž na laně (2015)

Kdybych nezískal vstup na ČSFD projekci, tak bych na film do kina nešel, nějak mě nenadchl trailer a popis. Ale naštěsti jsem se na projekci dostal a nelitoval jsem. Film baví od začátku do konce, je vyprávěný zabavnou formou. Joseph se zde ukazuje jako pan herec. Myslím, že nebudu spoilerovat, když řeknu, že posledních 25minut jsem měl žaludek v krku!