Rock of Ages (2012)

Tohle fakt ne!! Jediná hvězdička za muziku ale to je tak všechno to že udělají Mamma mia a High School Musical a buhví jaky trapný muzikály a filmy s hudebního prostředí jen v rockovém kabátě!! Takhle to páni scénaristí nefunguje!! Trapnej bezduchej romantickej škvár. Možná trošku ještě světlá stránka kde ukázaly jak to v této branži chodí a jak se lidí musí měnit aby měli úspěch v něčem co se ji protiví ale to je prostě všechno. Tento film dělá hambu nejlepší době na muziku která tady kdy byla a jen tak ji už asi nic nepřebije tento škvár dělá ostudu všemu rocku a veškeré muzice.

Vyměřený čas (2011)

Velmi milé překvapení že i dneska existují originální a nápadité filmy zvláště ve Sci-fi které je téměř bez efektů opravdu super více takovýchto filmů.

Ve stínu (2012)

Tak všechna čest odcházel jsem z kina zaražen, zadumán a do teď mi ten film leží v hlavě. Naprosto nadšen film byl přenbě takový jaký jsme si ho představoval takhle na mně film už hooodně dlouho nezapůsobil a líbil u mně jeden z nejlepších filmů za poslední roky co jsem viděl.

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Totálně nejhorší díl serie. Recyklace příběhu, recyklace postav, herců, prostředí, potvor. Slaboduchý začátek infantilní konec. Ještě předtím než sem to viděl tak jsem věděl že to bude děsný ale tohle překonalo všechno mé očekávání a to jsem si myslel že 4 už nic překonat nemůže a bohužel může!! Doufám že to byl poslední díl!

Resident Evil: Afterlife (2010)

Opět divák stejně jako u trojky dostane hodně logických kopanců což kvalitu filmu strhává. Hlavní boss zde není vůbec vysvětlen jeho původ což je v serii poprvé. Mutace zombiku to samé. Film strhává i 3D provedení a spousta scén umocňující tento efekt ale třeba taková letící sekyra ve 3D není zlá ale to je jedno zmála no předchozí díly rozhodně lepší.

Resident Evil: Zánik (2007)

No připomíná mi to Šíleného Maxe skupina lidí jede v konvoji z bodu A do bodu B. Film celkově postrádá v určitých okamžicích logiku jako když vrtulník doletí z Las Vegas až na Aljašku a podobně :-) Ale jako film u kterého člověk chce vypnout a má tuhle sérii rád proč ne ale série má i silnější díly.

Sundo (2009)

Zoufalý počin svést se na úspěchu nezvratného osudu totálně ho vybrakovat a absolutně pohnojit aneb vykrádame po Asijku :-(

Nezvratný osud 5 (2011)

Po ne moc povede 4 je tahle 5 o poznání lepší která vše zakončuje tak kde to všechno začalo. Takže jo ale některé z těch smrtí byly dost absurdní ale jinak jo proč ne ale za mně to mám asi tak že 2 se mi líbila nejvíc pak 1,5,3,4. Takže dobrý a to je za tři :-)

Nezvratný osud 3 (2006)

Oproti slušné jedničce a výborné dvojce tak je trojka pro mě zklamání hlavně nepovedený a hlavně nehodící se otevřený konec.

Nezvratný osud 2 (2003)

Mně se teda dvojka líbila více jak jednička tak sice byla jiná atmosféra ale celkově mi to přišlo taková trochu nuda tady byla smrtka rafinovanější a závěrečná scéna byla velmi vtipná takže jo pro mně lepší jak jednička uvidím co řeknu na další dily :-)