Outsider (2020) (seriál)

Dlouho to bylo opravdu skvělé. Až to začalo být strašně, strašně špatné. Finále nekomentuji. Mohli se plácat rovnou plácačkama

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Karanténní podívaná. Když mi přítel oznámil, že našel něco nového, na co budeme koukat, moc jsem nevěděla, do čeho jsem se to uvrtala. Idiotské postavičky, které jako půlka USA neumí vyspelovat ani jednoduché slovo, protože nemyslí hlavou ale rozkrokem. A o tom to vlastně celé je. I tak jsem se přistihla, že některým fandím, nad některými ukápla slza, místy jsem se smála až do slz. Bože, odumírají mi mozkové buňky.

1917 (2019)

Z prvotních recenzí mělo jít o nejlepší válečný film od Ryana. Těšila jsem se tedy, že dostanu minimálně kohouta na víně. Po nějakých 2 hodinách čekání jsem dostala vizuálně krásné kuře, které však docela průměrně chutnalo. Kulisy a kamera na jedničku, opravdu hezky se na to koukalo. Během filmu jsem však nespočetněkrát okomentovala dechberoucí štěstí a silné zdraví hlavního hrdiny, klasický patos hodný a zlý voják a na minutu přesné načasování, které samozřejmě absolutně nikdo ,,nečekal”. Za mě tedy skvěle natočený, avšak obsahově průměrný, film. Váhám ale nakonec musím jako milovník válečných filmů udělit pouhé 3*

Ad Astra (2019)

Nebudu lhát, dlouho to bylo mezi 3 a 4*. Osobně bych řekla, že hodnocení se u Vás bude lišit podle toho, co od filmu chcete. Já to vidím jako cestu do kosmonautovy duše, která vandruje v nádherných kulisách nekonečna a jako poselství, které jasně ukazuje, že hlavním nepřítelem všeho je lidstvo samo.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Ne, že by to bylo průměrné, to zdaleka ne. Jen Brad Pitt byl prostě lepší.

Černobyl - The Happiness of All Mankind (2019) (epizoda)

Člověk si řekne, že nic horšího se už stát nemůže. Vše se přeci odehrálo v prvních třech dílech. No, a pak tady máme bio roboty s likvidační četou.

Černobyl - Open Wide, O Earth (2019) (epizoda)

Je mi asi úplně jedno, jestli je to celé 100% pravdivé (jakože věřím tomu, že ano). Jen ať tomu trochu přidají, možná lidé konečně pochopí, že některé věci prostě nejsou legrace. Osobně vnímám jako nejsilnější scény s horníky. Pravda, nepravda? Kdo by ten tunel jinak vykopal ...

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Mrazivější než všechny horory dohromady. Tohle se totiž bohužel opravdu stalo. Nikdy nezapomenu jak mi mamka vyprávěla, jak všichni nadšeně jedli obrovské jahody, kterým se ten rok extrémně dařilo. Až pak jim všem došlo, proč. Kombinace lidské a technické chyby s neuvěřitelnou dávkou hulvátství, ignorace a ujeté ideologie.

Avengers: Endgame (2019)

Cvrnkni mě, jestli se mi to nezdá. Ne, určitě to nebylo dokonalé ale lidé by si měli uvědomit, že zatím nevíme JAK vlastně logicky cestovat časem. Nějaký ten otazník je tedy pochopitelný. Nemluvě o zásadním faktu, který někteří nepochopili. Změna minulosti zde budoucnost nemění. Moderní Thor mě zničil, ale vidím v tom komickém i to smutné - a to fakt, že i Boha může fatálně zlomit jeho neuspěch. 9/10, LOVE YOU 3000

Mr. Mercedes (2017) (seriál)

Zatím 1. série. Na druhou si netroufám. Nechci si zkazit zážitek z té první ... asi. Otázkou je, jak ten zážitek z první série vůbec popsat. Velice nepříjemná podívaná z různých důvodů, které raději nebudu zmiňovat, jelikož by zaváněly spoilerem. Nicméně na nějaké tajemství si seriál moc nepotrpí. Hlavního padoucha znáte hned. Oficiálně. Nicméně psycho, na to si tvůrci očividně potrpí. Musel to napsat někdo hodně zvrhlej. Nicméně vrazi obecně nejsou asi tak úplně normální, takže by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby byla minimálně polovina z nich stejně strašidelně creepy. A normální nejsou asi ani detektivové, takže tam to taky všechno zapadá. 4*, jelikož někdy se to fakt táhne jako šmouha od gum brzdícího Mercedesu