Ulice (2005) (seriál) odpad!

něco tak hrozné co má přes 1600 dílů (!!!!!!!!) jsem ještě neviděl...ulice a ordinace mají tak hroznou kvalitu kterou bych neřek ani na TV NOVU...

Zelňačka (1981)

Předposlední film Louise de Funese. Skvělá komedie se sci-fi nádechem, která patří k tomu nejlepšímu co Louis de Funes natočil. Louis de Funes, Jean Carmet a Jacques Villeret je dokonalá kombinace. U scény kdy Claude přiběhne k Hrbáčovi s brokovnicí jsem dostal záchvat smíchu - ke všemu hlášky typu: "Vypadalo to jako prsa kojící ženský" nebo "Ruce vzhůru Jidáši!" :D. Jestli se chcete zasmát tak Zelňačka je přesně pro Vás. :) Pro mě za 95%. P.S. Louise de Funese tady ale František Filipovský nenadaboval. Poprvé ho v roce 1997 nadaboval pro ČT Jiří Lábus (Josef Somr skvěle nadaboval Jeana Carmeta, a Vlastimil Zavřel stejně dobře Jacquese Villereta). Jiří Lábus ho nadaboval skvěle - daboval totiž po svém, ke všemu dostal film skvělý překlad. O 6 let později v roce 2003 se filmu chopila Nova a Louise de Funese nadaboval Jiří Krampol - Hrůza! (ani zbylé postavy nedopadly lépe). Ke všemu novácký dabing měl příšerný překlad. Takže jestli se chcete na film podívat, sáhněte po dabingu ČT který je i na DVD.

Mars útočí! (1996)

velmi dobrá komedie s hvězdným obsazením, skvělou hudbou (úvodní titulky byly dokonalé) a skvělým dabingem. Jack Nicholson jako prezident byl naprosto dokonalý: MLČ UŽ, HUBU DRŽ, MLČ!!! :) P.S. Pěkná minirole Michaela J. Foxe :)

Kletba Růžového pantera (1983)

Kletba Růžového pantera je sice mnohem horší než předchozí Panteři s Peterem Sellersem ale stále to bylo o hodně vtipnější a lepší než Syn Růžového pantera a ty dva otřesné americké "remaky". Pořád se na to dalo dívat třeba na scénu kdy Clifton Sleigh jde do hotelu s umělou společnicí a za cholerického Herberta Loma. Pro mě za 55%. Mimochodem dabing se docela povedl. Je z roku 1996 a byl dělaný Novu.