Zemský ráj to napohled (2009) odpad!

Zase se nám někdo pokouší namluvit, že teď se žije lépe než kdysi. Kdyby to byla pravda nemuseli by se řitní alpinisté a paraziti na režimu tolik snažit. Naštěstí je dost lidí, kteří mohou ještě srovnávat tu tehdejší ošklivou totalitu s tou dnešní krásnou demokratúrou.

Děti noci (2008)

Další umění oslovující širokou veřejnost.

Doupě vlků (2014)

Trapárna! A masky si snad půjčili z Hvězdných válek?!

Poslední lovec čarodějnic (2015) odpad!

Tak nějak už není ani co hodnotit. Snad jen, že se snad něco stane? A někdo natočí film, který by nebyl pro Teeneagry, nebyl jen o efektech, vymykal se současné produkci, byl o něčem (ne o americké ekonomicko-politické manipulaci) a dalo se na něj i dívat.

Země, odkud přicházím (1956)

Nádherná vánoční pohádka hladící po duši. Nezapomenutelný a nestárnoucí film plný nostalgie a lásky.

Monstrum (2008) odpad!

Další vylízanost vydávaná za umění.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film) odpad!

Jímá mě hrůza, jak jde všechno, co za něco stálo, znehodnotit a prodat! Jen doufám, že někdy tahle barbarská doba skončí a že se toho třeba ještě dožiju!

Vlk (1994)

Zvrácenost: Přestárlý milovník Jack Nicholson (nar. 22.4.1937) a vyzáblá, cudná rachitida Michelle Pfeiffer (nar. 29.4.1958). Nic proti Nicholsnovi, ale už Čarodějky z Eastwicku byly velká křeč! Dohromady dávám pět! I naprostá pitomost totiž může někdy fungovat, ale stává se to jen hodně zřídka!