• Thriller

Survival of the Dead (2009)

Docela sem se těšil na nejnovější kousek od Romera a musím říct, že jsem mírně zklamán. Survival of the Dead není špatný zombie horor. Některé scény jsou opravdu povedené, ale zrovna tak se najdou i hluchá místa, která film strhávají do průměru. Já dávám 50%.

Suspension (2015)

opravdu jen málo chybělo abych tomuto "skvostu" dal ODPAD. Zde je špatně skoro vše. Od scénáře až po "herce". Radši se tomuto vyhněte.

Světová invaze (2011)

Film o amerických vojenských super hrdinech. No pokud Vás nebude tolik štvát jejich patriotismus, který je v některých částech snímku spíše k smíchu budete se i bavit. Já dávám 60%.

Světová válka Z (2013)

PAráda. Vynikající zombie horor. Můžu jen doporučit. 100%

Svět po zániku (2011)

Jo má to celkem plno chyb, ale docela mě to bavilo, hlavně druhá půle. Prostě miluji když se nějací hajzlíci snaží dostat do obsazeného domu těch druhých. Já dávám 60%

Svítání (2009)

Mám rád tyhle horory s upírskou tématikou, ale Daybreakers má stejný problém jako například Blade. Za celou dobu filmu se nedostaví ten očekávaný pocit mrazivé atmosféry jakou bych u podobných filmů chtěl mít. Bohužel zase jen průměr.

S.W.A.T.: Under Siege (2017)

Tolik ve větru plachtících amerických vlajek v jednom filmu jsem snad ještě neviděl.

Sweet Home (2015)

Na tenhle film jsem se moc těšil, ale bohužel nakonec zase mírné zklamání. Sweet Home není rozhodně špatný, ale od španěláků čekám prostě víc než průměr. Nějakou nadstavbu, originalitu, a to zde prostě není. 60%

Swiri (1999)

Tak tohle byla akční bomba. Skvělá práce od Jižní Koree. Lze jen doporučit.