herák

homepage

<< předchozí 1 2 3
    • 8.4.2017  00:09
    Masaryk (2016)

hele musím říct, že ten ojeb co se udělal s českym lvem mě dost naštval..fakt..nicméně film je fakt dobrej..ale nejsem akademik ani novinář, jsem jen blb co rád kouká na filmy..herci skvělý, kamera skvělá, historický události (koho sere, že nejsou úplně přesný) zajímavý..já sem spokojenej na 5 hvězd..a ten ojeb?horší než odpad

• 1.3.2017  17:21

původně sem dal jen 4, ale čim víc nad tím přemejšlím, musím zvednout..prostě musím, ten biják je opravdu výbornej..i když s výbornou knihou Porno nemá skoro nic společnýho..ale nechme knihy knihomolům (např. mé maličkosti) a filmy všem ostatním:)

• 28.2.2017  17:12
    Bohéma (TV seriál) (2017)

velice sestupná tendence..velice..jedna hvězda za mistra javorského, jedna hvězda za mistra dlouhého a jedna za krásnou j. bárdos..ve skutečnosti vetšina herců a hereček zahráli opravdu dobře a kvalitně..jen ty dva nahoře sem musel vypíchnput..ještě píchám mistra plesla

• 10.2.2017  22:16
    Kid (2000)

slušný..docela..a musím zde citovat kousek příspěvku Toma Hardyho, neb bych to nevyjádřil lépe "Škoda, že ke konci je čas na typický disneyovský styl a moralizaci diváka. I tak se však jedná o nápaditý snímeček, který stojí za podívání." akorát místo slova "škoda" bych použil slovního spojení "neskutečně mě sere."

• 5.2.2017  17:02

na nedělní kocovinu celkem šlo..

• 22.1.2017  17:58
    Anthropoid (2016)

až do kostelní přestřelky to byl opravdu lingvistický majstrštyk..předpokládám, že tohle je jedinej film, kterej by byl lepší s mizerným dabingem..a taky jsem si všiml pár historicky nesedících věcí, ale budiž..ta přestřelka v kostele za to fakt stála..

• 21.1.2017  19:12
    Vejška (2014)

nemůžu si pomoct, ale líbilo se mi to o dost víc než gympl..hlavně několikrát zmínění mádl s krausem..i když jsem hodnotil stejně oba filmy, tenhle je příjemnější..

• 19.12.2016  21:09
    Kouzla králů (TV film) (2008)

ty jo..to se ani nedalo dokoukat..jedna z největších tragédií, co jsem letos viděl

• 13.12.2016  21:53
    Pustina - Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2016)

SPOILER..no ty krávo..seriálový bestof česka..aspoň pro mě..pachatele jsem neuhodl..překvapil mě..dávám tedy plný počet a dávám 5 hvězd i větě z komentu Bernyze "bohužel poukazuje na realitu, kde za tyto činy někdo nikdy nebude trestán a co je nejhorší - nikde to o něm nebude uvedeno" , jelikož to sedí..

• 25.11.2016  22:20
    Fair Play (2014)

líbilo se mi to, ale pravdou ježe mi chyběla linka s Tomášem..nicméně, zajímavej nápad, námět a zpracování

• 24.11.2016  13:26
    Vybíjená (2015)

ježiš to byla blbost

• 13.10.2016  22:51

dávám 5..i když za mnohokrát zmíněnou svatbu bych neměl..

• 16.8.2016  16:18

5 dávám originální verzi bez dabingu..

• 16.7.2016  13:11

jedna za Rena, jedna za Claviera..jinak vůbec nic

• 29.6.2016  21:47
    Cvokař (2009)

až a ten heppy end sem si film opravdu užil..kevin spacey je dost dobrej..

• 12.6.2016  10:04
    Discopříběh (1987)

všechno na nic..všechno..úplně všechno..k tomu ta hudba (ach bože)..jediný co (ani nevim jak to napsat) byl Potměšil v roli zoufalýho otce

• 18.4.2016  21:33

dobrej film..jen musím oponovat tady s tím teploušstvím..já ho tam neviděl..s kostkou mi to přišlo jako vztah na bázi otec syn..a munzar jako šéf v partě?vy ste v partě šéfa neuznávali?nedošlo vám až později že je to vůl?nevím..na mně to působilo spíš takhle, ale můžu se mejlit..s tvůrcema ani hercema sem o tom nemluvil..

• 24.3.2016  18:59
    Náhradníci (2000)

z těhle klišé filmů jeden z těch lepších..o dost..nicméně mi pocit opět zklamal nově udělanej dabing..což teda nehodnotím, i když věřím že v původním znění by...co to kecám..zůstanu u toho že z těhle klišé filmů je to jeden z těch lepšíc..o dost

• 13.3.2016  11:07
    Hlava rodiny (1991)

bože..koukám že sem jedinej kdo hodnotí tak vysoko, ale nemůžu si pomoct..vtip žádnej, steve taky nic moc a diane umí líp

• 6.2.2016  14:24
    Světové války (TV seriál) (2014)

některé věci z těchto období mi tam dost chyběly..po prvním díle jsem byl nadšený že je to dokument "jinak", "zajímavě", bohužel po dalších dílech a dalších a dalších chybějících informacích...hvězdy dolů..nicméně nebylo úplně zlé..sledování aktérů jako řadových vojáků a důstojníků v I. Velké Válce bylo poučné

• 8.12.2015  17:39
    Blueberry (2004)

nemůžu hodnotit..tuhle slátaninu sem prostě nedal do konce..promiň michaeli

• 27.10.2015  23:13
    This Is England '90 (TV seriál) (2015)

zajímalo by mě co se v poslední scéně posledního dílu honilo Milkymu hlavou..pátou hvězdu sebrala dojemná scéna se sestrama

• 24.8.2015  17:40
    Hranaři (2011)

nic moc..spíš nic než moc..spíš vůbec moc..ale někteří herci fakt zaváleli..nechám na vás který myslím

• 9.8.2015  14:52

při nedělní kocovině docela koukatelný klišé

• 27.7.2015  22:40
    Occamova břitva (TV film) (2012)

mně se to líbilo..sokol, lichý i stivínová, čermák..ale pravdou je že po přečtení zdejších komentů musím souhlasit s iracionálním chováním ústřední dvojice a hloupostí stivivínový při návštěvě hotelu..hodnocení nicméně nesundám na televizní film dobré

• 30.6.2015  22:38

výborná muzika, uklidňující jízda s klavírem, výborná muzika, ostrej souboj, výborná muzika, nádherná láska na první pohled, výborná muzika, parádní příběh, výborná muzika..i přes ten podělanej uslzenej konec s výbornou muzikou musím dát plnej..ano nedivte se, vykrádám zde přečtené komentáře, ale bohužel sem ten film neokomentoval jako první..

• 22.6.2015  17:40
    Westernstory (2011)

ježiši kriste

• 12.6.2015  12:50
    Jan Hus (TV film) (2015)

úplně dvakrát mě to nenadchlo.kocáb,svoboda a další..ale ty tři hvězdy musím dát za hádka (toho bych klidně následoval i za kostnici),javorskýho (ten to opravdu táhne, jak zde bylo psáno) a za davida novotnýho (nehrál blbečka z vesnice) a jana dolanskýho (historický souvislosti jako správnej čech úplně neznám ale jeho postava mě bavila)

• 3.4.2015  23:57
    Billy Elliot (2000)

tak sem to dnes videl po douhy dobe..zase me ten film totalne rozsekal..da se tomu vytknout tak malo ze to rano ani nebudu vedet..rozhodne to neni soundtrack, hra na city (na kterou obycejne nehraju), poskladani hercu, kurevsky chytlavy tanecni sceny a tak dale..parada..vic takovejch filmu

• 21.3.2015  13:48
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

já nevim..celý kmeny mi přijdou jako docela dobrej nápad, ale tak debilně zprasenej..obrázky pro kamarády a známý účinkujících..už ty knihy byli spíš jen obrázek pro zasvěcení nezasvěcených a televizní zpracování?no to si snad děláte prdel..kurva hip hop sem rád míval, stejně jako fotbal a punk (další díly sem ještě neviděl) ale tyhle dokumenty mi nedali vůbec nic..kromě těšení se na další cenu za punk, bandu ožralejch kreténů jedoucích na zápas a ze zápasu..nesmím zapomenout na suprakčně natočený bitky na telefonu dohledatelný na internetu a skládání prádla a prodávání bot v klipech..fakt na tohle dal někdo peníze?a nejvíc mě sere že sem stejnej debil jako ten člověk co to financuje, protože by to moho vypadat že mě to zajímá, když na to furt ještě koukám

<< předchozí 1 2 3