Oddělen (2011)

Nejprve k filmu, který se mi v celku líbil, vše dobře zahráno,do nejmenšího detailu ale na můj vkus až moc intelektuální, a depresivní, nemám moc ráda tento styl filmu, ale jinak herecky velmi kvalitní, o tom rozhodně žádná

Nepřítel pod ochranou (2012)

další akční film, u kterých není nouze o dobré akční momenty, ale co si budeme povídat, herec Denzel Washington bohužel hraje v poslední době jen v béčkových filmech a kdysi to byl velmi dobrý herec, že by to bylo jeho stárnutí, které je jasně vidět? Film, který nemusí každému vyhovovat, ale kdo má rád klasické střílečky, přijde si na své.

Kontraband (2012)

Akční film, ke kterému nemám žádné výhrady, akční filmy mám ráda, a tady se vše bohatě vyplatilo, i když je jasné, že Mark Walberg ten tedy jako herec hodně pokulhává, asi se minul povoláním, herectví rozhodně pro něho není, ale budiž, dal se snést a to je podstatné, jak jsem už psala dějově vše šlapalo jak mělo, a hudba byla taky přesně ušitá na míru jak měla, mě se film líbil, co jsem chtěla dostat od akčního filmu jsem dostala a jsem spokojená

Ženy sobě (2011)

Komedie, která se mi vůbec nelíbila, ano možná jako námět by ještě uše jak si mladá holka hledala svého budoucího partnera s mnohými trapasy , ale bohužel naprosto nesympatičtí herci, chvílemi mě film přišel až zbytečně trapný, a některé scény, ty bych si klidně odpustitl např, když si hlavní hrdinka šla ulevit uprostřed silnice, to mě přišlo hodně nechutný, , zkrátka tento film se moc nepovedl.

Donucen ke zločinu (2011)

Sympatičtí představitelé ve filmu, dějově už je to slabší, ale budiž, ono přeci jen posledních 10 minut tento film aspon trochu vytáhne nahoru a proto takto hodnotím a proč jsem se tak rozhodla? Když si člověk uvědomí, že v nouzi nejvyšší, by člověk udělal cokoliv, aby se měl lépe, tak je to pochopitelné, proč se takto hlavní hrdina rozhodl pro tento čin, nikdy nevíme, kdy by se nám to mohlo stát také, ale nejsem zastáncem takového chování, ale v krajních situacích, kor když jde o naše nejbližší, tak člověk udělá hodně blbostí.

Tohle je válka! (2012)

Film, který je hodně akční, ale i romantická zápletka mezi ženou a dvěma muži, ale jak si vybrat toho pravého? to všechno je obsaženo v tomto filmu, kde hudba hodně prokresluje celý film, a hodnocení podle mého je hodně podsazené, zaslouží si větší ohodnocení, než je zde dáno.

Foster (2011)

Milá romantická komedie, kde hlavní úlohu ztvárnily rodiče, kteří po rodinné tragédie musí najít znovu sami sebe, ale i znovunalezen lásky v podobě malého dítěte, který se u nich zabydlí, aniž by chtěli, sice je jasné během prvních 5 minut, proč dítě si právě vybralo tuto rodinu, ale chlapec byl roztomilý a na konci filmu možná tak trochu můžeme přemýšlet, , co kdyby se něco takového mohlo stát doopravdy?Pro mě rozhodně film který stojí za zhlédnutí

Konspirátor (2010)

Jako historii tento film beru, jako námět už moc ne, mohlo to být více do detailu zrežírováno, a ne se zaměřit jen na jednu osobu, a jí věnovat celý děj, i když toto bylo hodně podstatné, ale spíše bych brala děj s historií života Abrahama Lincolna, pak by to bylo už lépe dané, ale jako vyloženě špatný film to nebyl.

Probuzení (2009)

Klasická romantická komedie, kdy člověk už po 10 minutách ví, jak to asi dopadne, u těchto romantických filmů, pokud není dobrý a poutavý děj, tak není co řešit, bud se bude divákovi líbit, nebo ne, mladá žena, která našla pro sebe toho pravého

Viděl jsem ďábla (2010)

Film z Jižní Koreje, velmi netradiční, ale ony zase nejsou tak špatné, jen na ně nejsme zvyklí, ale co mě teda dost znechutilo,byl děj, přišlo mě to hodně surové, krvavé, a to není můj šálek kávy, ono se říká zub za zub, oko za oko, no nevím, jestli toto je zrovna to správné, jak se pomstít člověku, který ubližuje lidem i u rodinných příslušníků, z tohoto filmu se mě někdy zvedal žaludek a přitom jsem podobné žánry viděla několikrát, ale toto na mě bylo prostě moc, ale kdo má tyto žánry rád, a má rád masakr na lidech, tak to bude právě pro něj, ale pro mě určitě ne, ale neříkám, že to bylo vyloženě špatné,