Fame - cesta za slávou (2009)

co na tento film napsat pro mě velké zklamání, z filmu jaksi vyšlo jakési klišé, které se prolínalo s několika uměleckými směry od zpěvu, po hraní na hudební nástroj až po tanec, ten jsem si snad užila nejvíce, ale od filmu jsem očekávala mnohem více, a bohužel dostalo se mě jen velké prázdné nic, kdyby se režisér věnoval jen jedné umělecké sféře, bylo by to daleko lepší, ale tento film se prostě nepovedl. Škoda,

Enid (2009) (TV film)

mám to teda štěstí na filmy z Velké Británie a opět nejsem zklamaná, Enid, kterou špatná minulost z dětství vlastně provází celým svým životem i manželství, ale to bych moc napověděla ději, že? a pak by si uživatelé nemohli dobře vychutnat tento povedený film, dobře, dávám jen tři hvězdičky, ale myslím si, že je to akorát, mě se opět film líbil, a to je to hlavní.

Coming Down the Mountain (2007) (TV film)

film, který má svoji hodnotu, podstatu hlavně lidskou a opět z Velké Británie, nějak je jich hodně poslední dobou, ale to přeci vůbec nevadí, dva bratři, jeden postižený, druhý tzv.normální, žít se spolu, když jeden má iQ hodně málo, to musí být fakt těžký,, ale tento film mělo srdce, a možná si člověk něco u sebe uvnitř uvědomí svědomí, nebo jim tento film něco dá sám ze sebe, kdoví,, mě se tento film docela líbil, sice žádný skvost to není, ale nevadí,

Angel (2007)

pro mě je tento film velkým příjemným překvapením, sice docela jednoduchý příběh, kde hlavní hrdinka Angel žije tzv. jedoduchý život, který se jí samotné stane osudným, ač by to vůbec nečekala. Na to, že je to z Velké Británie je to dobrý film, takže směle do toho a rychle se na něho podívejte, bude se vám určitě líbit,.

Machete (2010)

na tento film jsem se chtěla ze zvědavosti podívat, jenže po několika minutách jsem zjistila, že tyto filmy nemusím, tam se usekne hlava, tam se bodne mečem, tomuto filmu bych měla dát další šanci? určitě ne, na můj vkus je film až moc brutální

Báječný svět shopaholiků (2009)

opět romantický film s hlavní hrdinkou a její problémy v oblastí financí a nakupování, vše do sebe dobře zapadalo a tak si nemyslím, že by zrovna tento film měl být takto špatně ohodnocen nechápu to, kdo vlastně dává údajné procenta? někdy mě přijde, že neví na co se vlastně ten člověk díval, když takto dokáže podhodnotit film, tohle mě fakt hlava nebere. Mě se film líbil,

Planeta 51 (2009)

obyčejný příběh ze života mimozemštanů, nic nového žádná nová zajímavá animace, ale přesto to mělo svůj příběh, na který se dobře dívalo,.

Astro Boy (2009)

klasická pohádka pro děti, malý chlapec, který zažije velké dobrodružství aniž by to sám očekával, animace pěkná, délka filmu akorát, takže není vlastně ani co moc vytýkat při tomto příběhu.

Zítra snad bude líp (2010)

klasické rodinné trable jeden syn je gay, druhý hraje na housle, do toho všeho se přistěhuje starý otec který je zarputily, nemá rád lidi, sice vše do sebe nějak zapadalo, ale už od začátku film ztrácí dech, a pak film plyne velmi pomalu, a vlastně je to jen průměrný film, který prostě ničím nic moc nenadchne, bohužel.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

tak nám skončil úplně poslední díl Narnie, což je velká škoda, ale třeba filmaří se přeci jen rozhodnou v budoucnu dát další pokračování, tento opravdu poslední díl, byl stejně hezky udělaný jako předchozí dva díly, hlavní hrdinové nám vyrostli a jsou z nich už dospělí lidé, ale princ Caspian, ten snad ještě více vyrostl do krásy, než v předchozích dílech, filmové triky byli fajn, hudba se taky povedla, vše do sebe dokonale zapadalo, takže pro mě určitě není film zklamáním ba naopak, mě se moc líbil,