Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
29 fanoušků
/ 27 bodů
Barzul
Ondřej Z.
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Dokumentární
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Zjizvená tvář
(1983)
Mafiáni
(1990)
Tenkrát na Západě
(1968)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Nesmiřitelní
(1992)
12 úkolů pro Asterixe
(1976)
Bílé peklo
(2001)
Děrsu Uzala
(1975)
Útěk do divočiny
(2007)
Vahşi Kan
(1983)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
27 bodů
Fanklub
(29)
Phetronius
Mithrandil
s-a-b-r-e
kikuš..
SantaKlaus
Pooolismus
Mispu
Helixus
efie
majsha
luksky
Mrs.Hate
Don Salvador
Hanis_king
LucaG
Kliclinka
Andree8
kubinec
bobo88
BL4zer
předchozí
1 - 20
další