Pot a krev (2013)

Nehažme je všechny do jedneho pytle, nebo vlastně jo.V IQ testech se asi jen těžko objeví přirovnání ( jako správná odpověď ) svalnatý a mozek. A to je možná problém celého filmu, nebo jeho silná stránka? Na mě prostě moc přestřelené, ikdyž ta absurdita občas vyloudí huronský smích. Herecky v pořádku, finále slušné. A tak nevím jestli mám hodit Baye a Marka do toho pytle?

Pomsta mrtvého muže (2013)

Hezká LáskoMina se slušným tempem, s přijatelnou dějovou linku ( opět musím konstatovat, že vypouštím konec ) a dobrými hereckými výkony. Prostřední pasáž naprosto na jedničku - v závorkách jsem vypustil konec, ten se vlastně nestal a já ho raději neviděl. 83%

Zloděj životů (2004)

Úplná dokonalost to není, ale spousta filmů co je tu v červeným tuhle bravu ukradla Zlodějovi. Jeden z nejvíce podstřelených filmů na této databázi bodohoničů. Je fakt možné vidět 25 000 tis filmů?

Profesionálové (1977) (seriál)

Pár dílů ve mě zůstane asi do konce života. Dneska prostě těžko napodobitelná klasika. 88%.

NON-STOP (2014)

Výtečný začátek s velmi hutnou atmosférou co se pomalu a jistě mění v paniku. První hodina bez výhrad. Ale jakmile vstoupí na palubu patos a protokoly a další běžné kličky a háky made USandA tak se to co bylo vybudováno v první hodince filmu začne ztrácet ...konec je jako vždy ( až na světlé vyjímky ) pohádkový. No nic, budu čekat na další podobný film co rozehraje takhle dobře partii a neskolabuje před šach matem.

Ledová archa (2013)

Po pomalém rozjezdu tak na půl cesty ke mě tahle filmová lokálka nabrala rychlost šinkanzenu. Cílová stanice děsivá protože krom ledních medvědů tady člověk na bělocha nenarazí. Druhá půlka jasně lepší než první aneb narvu postupně do diváka všechny dostupné drogy až vybouchne!

28 dní poté (2002)

Pro mě nejlepší film Boyla. Hutná atmosféra, doslova syrově britská. Krásně vykreslená úzkost. Dramatické scénky zvládnuté na jedničku. Atmosféra se trochu vytrácí společně z vojákama, ale to nic nemění na velmi slušném filmovém zážitku v hávu post-apokalyptickém. 83%

47 róninů (2013)

Pohodové a přímočaré fantasy co šetřilo jen na krvi. Což je podle mě celkem velká škoda, když nejčastější smrt je useknutá hlavička nebo hezky vyvrhnuté vnitřnosti. Přidat na kečupu, ubrat trocha romantiky a neváhal bych osolit plným nášupem.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Nejlepší český seriál co v současné době běží na našich TV. Herci hrají, reálnost v mezích. Velmi dobrá práce. Výtečný Polívka!

Kameňák 4 (2013)

Že já si pokoj nedám a chci ten odpad vyzkoušet na vlastní nervovou soustavu. Za tři povedené vtipy, které jsem neznal a za Jolanu tomu dám aspoň hvězdu, stejně jí tady dalších deset přebije zcela zaslouženě odpadem...