Resident Evil: Odveta (2012)

Tento díl se mi zdá z celé Resident Evil serie snad nejslabší příběh dost slabí skoro žádný rozhovory mezi postavami jenom samé střílení ale tu jednu hvězdičku si zaslouží a dobré vylepšení Zombii a oblud si zaslouží druhou 40%

Westernstory (2011)

Dá se říct že tenhle film je pravá česká ptákovina. Film se snaží diváka pobavit, ale to jse mu moc nevede. Koukat na to je akorát stráta času. 15%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Hned od začátku film vypadá velmi zajímavě děj a hlášky jsou někdy vtipně pojaté hlavně s Chuckem Norrisem. Akční akce je velmi povedená. Film jse mi opravdu moc líbil a zařazuji ho do svích oblíbených 99%

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Kdybych si mohl vybrat mezi Dobou ledovou 4 a Madagaskarem 3 neváhal bych dlouho a asi bych si vybral Madagaskar 3. Doba ledová mi jednu chvíli připomínalo Letopisy: Narnie a Piráti z Karibiku podle mě už tvůrci neví co do filmu narvat. 20%

Vendeta (2011)

Konečně jednou pořádný český akční film ze života parádní obsazení Ondřeje Vedkýho zahrál dokonale otce dívky ale jen přece něco mi v tom filmu chybělo, ale super podívaná 80%.

Diktátor (2012)

Opravdu dokonalá komedie nebyl moment abych se nenudil Sacha Baron Cohen dokáže snat rozesmát každou duši Jak Ali G,Borat a Aladin (Diktátor) 99%

Cvoci v akci (2007) (pořad) odpad!

Totální kravina která se snaží napodobit Brainiac: šílená věda 0%

Po životě (2009)

Překvapil mě příběhem jak vypadá posmrtný život a hrobnické práci ve film působí temno 80%

Utopenec na útěku (1998)

Klasická komedie s Lesliem Nielsem i když jsem tuto komedi několikrát nedá mi to a prostě se musím smát furt bezchybná parodie na spoustu filmů. 80%