Gravitace (2013)

Viděno ve 4DX kině. Efekty jsou super, tento film byl patrně natočen přesně pro taková zařízení. Jinak to byla neskutečně dlouhá nuda, pustit si to doma, tak to v polovině vypnu...

Hanebný pancharti (2009)

Velmi kýčovitá a nevkusná parodie na americkou akční filmařinu, krváky a samotné válečné dění v Německu a Francii. Kdo na to jde s očekáváním něčeho takového, toho toto dílko příjemně překvapí. Většina hereckých výkonů je taky velmi dobrých, akorát ten Pitt tam opravdu být nemusel. 90%

Humans (2015) (seriál)

Podle první dílu jde o obyčejnou totální kopii švédského seriálu Äkta människor. Zatím si IMHO švédský seriál vedl lépe.

Hvězdné hádky ve filmu (2008)

Seriál jsem neviděl a ani vlastně nevím, jak jsem se k tomuto filmu dostal. Je hloupý, místy až trapný a většinou vůbec vtipný, až na pár okamžiků. S Futuramou vůbec žádné srovnání není možné, protože bych je oba zařadil na protější konce žebříčků..

Hvězdný prach (2007)

krásná pohádka v kombinaci s britským humorem, výbornými herci (Robert de Niro a Michelle Pfeiffer jsou prostě legendy) a příjemnou hudbou opravdu funguje. Jsem velmi rád, že S. M. Geller odmítla hlavní roli, protože mi zdaleka není tak sympatická jako Claire Danes. A nakonec vyšlo i to, že režii odmítl Terry Gillian. Matthew Vaughn ji zvládnul minimálně stejně dobře. 90%.

I Just Want My Pants Back (2012) (seriál)

Tento moderní seriál mě celkem zaujal. Nabízí pohled do života mladých lidí, jejich každodenních starostí a radostí, sociálních vazeb, atd. Je to celkem pohodovka, lehká a vtipná forma.

Imposters (2017) (seriál)

Promyšlená a celkem i napínavá show, finále se také vydařilo, a tvůrci již mají téměř vymyšlenou 2. sérii, která by měla vysvětlit mnoho k té první, a rozvinout další příběhy. Těším se na pokračování, za mě po 1. sérii 88 %