V jako Vendeta (2005)

Tenhle film mě vtahnul, jako jeden z malá. Atmosféra totalitního režimu mě osobně příjde trochu slabší, ale to mi zas až tak nevadí. K hercům: Natalie Portman zahrála tuto roli naprosto úžasně, nejvíc se mi líbila část z umelého vězení a Hugo Weaving dal usměvavé masce život, prostě klobouk dolů před oběma. Co se mi na tomto filmu ještě dost líbilo, byli ty verše nebo jak to mám nazvat např. tenhle... "Vendeta. Není to nic sobeckého či marnivého, je to krutá odměna za všechno utrpení způsobené bezprávím. Je to sladká hudba které, ale dokáže s porozuměním naslouchat jen její dirigent.“... nebo tenhle... "Budova to je symbol, stejně jako čin, který ji zničí. Symbolům dávají sílu lidé. Sám o sobě je symbol bezvýznamný.“... Jednoduše stručne řečno, nejlepší film podle comiksu, jaký se kdy viděl.100%

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Mně se to prostě líbilo. Podle mě to není ani tak horor, jako spíš komedie s celkem vtipným scénářem, dobrou hudbou a spoustou vtipných hlášek. Megan Fox byla nejvíc sexy zombiekanibal, jaký ho jsem kdy ve filmu viděl, ale pravda mohla ukázat trochu víc než rozepnutou mikinu.

Lítám v tom (2009)

Tenhle film je taková úvaha o životě Ryana Binghama, kterého hraje George Clooney. Ryan postupem filmu nabývá představu, co chce od života a ke konci tu představu ztrácí a navrací se zpáky ke starému stylu života, jenž obnáší létáním letadlem sem a tam a vyhazování lidí z práce. To vševhno je film "Lítám v tom" s kupou zábavných scén a hlašek, ale i dramatických momentů- George Clooney mi zase jednou tímto filmem ukázal proč ho mám ve svojí topce. Co víc dodat? 100%

Requiem za sen (2000)

Upřímně řečeno tenhle film mě moc nenatchnul. Možná i pro to že jsem od něj čekal trochu víc, nevím. S komentářu odsud jsem si myslel, že to bude skutečně psycho, a že po konci si řeknu, že mě to totálně rozsračkovalo, ale nestalo se, i když ke konci se mi pravda trochu zrychlil tep.

Yes Man (2008)

Po shlednutí tohoto filmu jsem říkal půl hodiny jenom ANO a věřte mi, nedopadl jsem zrovna nejlíp. Škoda že to tak nefunguje i v normálním životě, ale jinak super film. Jim Carrey zase jednou ukázal, že umí dělat víc než ksichty.

Beowulf (2007)

Tenhle film má přesně to, co by mít měl. Uchvacující akci, výborný scénář, skvělou dobovou hudbu, hvězdné opsazení a ta animace, ta je pro mě třešničkou na dortu. Před tímhle filmem bych si nedokázal představit raye Winstona jako legendárního Beowulfa, ale myslím, že k němu padnul naprosto skvěle. Jednoduše řěčeno némám, co vytknout. 95%

Tenkrát v Mexiku (2003)

Jediný herec, co v tomto filmu skutečně hraje je Johnny Depp a to nestačí.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tahle ptákoviny je apsolutní nářez, vždycky se u toho řežu smíchy.