Dexter (2006) (seriál)

můj názor se postupně vyvíjel z blbost -> tu řadu musím dodívat -> musím vidět všechno -> naprosto úžasné; 90% si určitě zaslouží, obzvlášť když jsem viděl jak Julie Benz skvěle hraje svou roli a taky když jsem viděl (podle mě nejvydařenější) 5. řadu. Je to běh na dlouhou trať, ale určitě doporučuju

Dům u jezera (2006)

trochu předvídatelné, trochu moc romantické - spíš holkám by se to asi líbilo; a na mě i zbytečně dramatické.. film si pohrává s časovým paradoxem, což sice tvoří originalitu toho filmu, ale já radši když je film hodně reálný nebo úplně sci-fi - ne něco mezi

Eragon (2006)

Pro někoho, kdo knihu nečetl, je to možná zajimavé (nebo taky nepochopitelné), ale pro ty co ji četly... nepředstavovali jste si urgaly jako tři metrové ogry namísto potetovaných ožralů? elfka s kulatýma ušima? drak s opeřenými křídly? nato, jak byly některé věci dobře udělané, tak toto byl fakt fail; kdyby nepoužívali stejné jména a názvy, tak bych si řekl: "Proč nenatočili rovnou film o té knize Eragon, co jsem četl" ...

Podfu(c)k (2000)

až nato, že tam hraje Brad Pitt a semtam se vyskytne něco vtipnějšího, je to fakt sr**ka; navíc bylo natočení filmu dovoleno proto, aby to vypadalo, že židi obchodují s diamanty jenom ve filmech... jestli se podíváte i přesto, tak dodávám poznámku, že americký cikán a český cigán nejsou zdaleka to samé :/

Sám doma (1990)

Kdo neviděl, jako by nežil :) Klasika

Resident Evil (2002)

-Filmově dost primitivní. +Ale námět dost dobrý a všechny nedostatky filmu spravila trocha humoru, +pěkný pohled na krásnou Millu Jovovich a obzvlášť mě překvapilo, +jak dobře zahrála Michelle Rodriguez svou roli.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Viděl jsem jenom první díl a nehodlám ztrácet čas dalšími, ale musím uznat, že to bylo velice zábavné. Skvěle to ukazuje jak funguje svět. Akorát, že dneska je politika, mafie a všechen ostatní organizovaný zložin ještě promyšlenější :P

Zjizvená tvář (1983)

FAKT DRSHÉ !!! Ať už máte jakýkoliv názor na Kmotra, tak toto je podle mě značně lepší. Film kde opět zazářil Al Pacino - ten chlápek prostě dokáže všechno. Zase dobrá režie a ne-moc-špatná kamera. ++ukazuje to, jak to doopravdy chodí v kapitalizmu..nejen v usa, ale je to podobné dnes i u nás.

Bourneovo ultimátum (2007)

Dost fajn akční film. Mezi akčními filmy už toto skoro patří ke klasice, co by měl každý vidět. Přestože je film trochu přeceněný, souhlasím s tím, že režie je skvělá.

Defendor (2009)

opět nic převratného, Kick-ass se mi líbil o dost více.|| ale je tu moc pěkná (dost dramatická) ukázka člověka, který je tak trochu hloupý, tak trochu naivní a tak trochu cvok, ale snaží se bojovat za to, co je správné; tak to má být.