Perníkový táta (2008) (seriál)

Ze začátku nic moc, ale vyplatí se počkat si. S každým dílem je seriál lepší. Řekl bych, že lehce ponaučný a hlavně praktický do života. Seriál, na který se možná nebudete chtít dívat pořád dokola, ale budete vděční, že jste ho jednou v životě shlédli celý. :)

Život je krásný (1997)

Není to sice film na 5*, ale podíval jsem se, protože jsem slyšel, že Roberto Benigni je takový i v normálním životě a protože jsem slyšel, že by takový měl být každý. Vždycky se můžeme v životě ohlížet po hovnech a být znechucení, vždycky taky můžeme být vděční za to, co nám nechybí, a můžeme být šťastnější. Z optimismu jde více víry a energie. Když věříme a ještě do toho dáme energii, tím spíš se naše vize vyplní. Takže za morální poučku 5*

My děti ze stanice Zoo (1981)

Nestojí to za to, radši si přečtěte knížku.. jediné co je na filmu dobré je, že je natočený podle dobré knihy, navíc i podle pravdy. Filmově natočené narychlo a lacině, primitivní humus.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Z pohledu lajka - super jsem se bavil. Z pohledu odborníka - výborné kostýmy a hlavně animace byly po většinu filmu skoro bezchybné, jako by byly opravdové; skvělá hudba Hanse Zimmera; známé obsazení, dobří herci a pěkné herečky ;) navíc je jenom dobře, že se někdo nebojí udělat film, který má 2h 30min a je to vlastně jenom "půlka" příběhu. 95%

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Zdaleka ne tak povedené jako 2. díl (Truhla...), ale furt to stálo zato. Navíc kdo by se nekoukl, když je to vlastně pokračování :)

Tajemství (2006)

Jo jasně, je tam sice spousta nesmyslů, ale zase oni přehánějí jenom proto aby ovlivnili blbce a doopravdy se jen snaží pomoct. Film ve kterém je spousta užitečných rad. Mně se mimo jiné líbilo např., že bych si měl uvědomit za co jsem vděčný... opravdu to pomáhá, když si to člověk řekne nahlas.

TRON: Legacy 3D (2010)

Barvičky, osvětlené obleky a trocha toho frisbee - tak bych to asi popsal. Jsem rád, že jsem to viděl, ale stačilo mi jednou.. do konce života už mi to stačilo.

VALL-I (2008)

Děj není nic nového ani úchvatného. Ale chtělo se mi brečet od začátku do konce... Kdo v tom neuvidí sám sebe, tak to může po 20ti minutách vypnout; kdo ale jo, tak si fajně popláče.

Teletubbies (1997) (seriál)

myslím, že 4* nebo i 5* je zasloužené, protože některé filmy je třeba hodnotit s ohledem na to, pro kterou věkovou kategorii byly vytvořené... z toho nekonečného opakování slov jsem se jako malý naučil anglicky a v 10ti jsem se učil česky :D takže pro mě se to stalo klasikou :)

Ozzy & Drix (2002) (seriál)

heh, znám to z USA... o moc moc hodně lepší než "Byl jednou jeden život"