• Fantasy

Lví král (2019)

Když byl v kinech původní film, byl už sem na tyhle omalovanky moc stary a nepustil bych si to ani dneska. Když jsem byl v kině na tomhle remaku s mými dětmi tak je to bavilo a líbilo se jim to. Mě taky. Tržby v kinech taky nepotvrzují to místní remcání. Je to film pro děti a né pro ty co byli děti v roce 94

Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (divadelní záznam) odpad!

Zoufale strašné a strašně zoufalé, tohle že stvořil božský Ringo? Je znát že bez herců jako je Navrátil či Maděrič je Ringo v koncích. Blbové jako je Sypal ho spíše pohřbí. Vtipy jako z druhé pomocné a na to, že je hra z roku 2009 je zoufale neaktuální. Ringo si navíc ještě nasere do huby hned na začátky kdy tvrdí jak kvalitní hru bude uvádět.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Mělo by být trestné něco takového točit

Forrest Gump (1994)

Pro tenhle film mám slabost. Hanks je v něm dokonalý. Jedna výtka k českému dabingu. Vladimír Dlouhý dabuje hlavní postavu sice procítěně, ale poněkud odlišně nežli mluví sám Hanks. V jeho vyznění působí hlavní hrdina spíše jako takový chytrák, co si na blba jen hraje. Hanks mluví jako kdyby skutečně retardovaný byl :-)

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál) odpad!

Jasné zklamání. Z prvních pěti dílů se nevynořilo nic co by zaujalo. Příběhy jsou předvídatelné a scénáře poměrně klišovité. Postavy jsou ploché a nezajímavé, pouze s výjimkou Dr.Rushe. Dávám tomu sezónu, maximálně dvě... Po prvních deseti dílech měním na absolutní sračku. Je to jakoby se scénárista Melrose Place a BH 90210 ožral se scénaristou Battlestar Gallactica. Pro fanoušky SG světa za trest

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Seriál se mi jako zarytému fanouškovi StarGate líbí, ale myslím si, že s odtupem času můžu říct, že není lepší než původní StarGate. Sice se snaží kopírovat schéma postav Oneill - Shepard, Tealc - Ronnon, ale není to ono. Navíc si myslím, že Wrighti prostě nejsou takoví záporáci jako Goauldi. Nejlepší postavou celého serialu je samozřejmě Rodney

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Tento seriál mě navzdory místnímu vysokému hodnocení nezaujal. Nikdo z postav mě nezaujal (snad jen admirál Adama) a navíc mě pěkně štvala postava Starbuck, které jsem nevěřil ani pozdravení, natož že je drsná pilotka. Navíc rozuzlení typu "Vy jste Cylon? Všichni jsme Cylon" moc nemusím

Hrdinové (2006) (seriál)

Za první řadu bych dal klidně i pět hvězdiček, ale za to co se serialem provedli postupem času v rámci druhé a třetí serie bych dal sotva tři.

Comeback (2008) (seriál)

První povedený domáci sitkom. Dejdar se u mě rehabilitoval za všechny svoje idiotské role posledních let. Tady sice idiota hraje, ale Ozzák je prostě dokonalý.