Hranice života (2005)

Mírně chaotické, ale ten chaos ze samého přemýšlení nedá člověku spát. Originální myšlenka s originálním pojetím.

50x a stále poprvé (2004)

Komedie, která mě fakt pobavila. Je tu na Sandlerovi vidět, že nemusí sebou mlátit o zem, aby pobavil. Osobně mi do jiného žánru než do komedie nesedí. Na druhé straně Drew předvedla taky výkon. Kdo by z nás asi tak pětkrát zahrál strašně nešťastnou a v zápětí šťastnou a to hned po sobě v několika minutách. Hvězdičku na víc dávám za mrože, tučňáka a delfíny, na který mám fakt slabost. Jo a poslední věc - dabing opět velice povedený - některý hlášky stojí fakt za to. U mě za 4*

Šifra mistra Leonarda (2006)

Myslím si, že ti, co nejdříve přečetli knihu, aby věděli, o co ve filmu půjde, udělali zásadní chybu, protože od toho teď určitě očekávají nadpozemské filmové dílo. Já osobně knihu nečetla, proto jsem si film náležitě vychutnala a jen zírala, co D. Brown dokázal vymyslet. Na základě toho se vůbec nedivím, že se jeho kniha stala bestseller. Jednu hvězdu ubírám za občasné příliš zdlouhavé scény, ale jinak si myslím, že je to bravurně zvládnuté filmové dílo. T. Hanks opět potvrdil své kvality a do filmu absolutně zapadl doplňován mladičkou A. Tautou. Samozřejmě i ostatní herecké výkony si zaslouží obdiv.