Repo Men (2010)

Jo tohle se mi líbilo. Sci-fi tvrďárna jak má být. Vymahači si neberou servítky a krev teče plným proudem. Dobrý jatka 75%

Souboj Titánů (2010)

S tímhle slabým hodnocením rozhodně nesouhlasím, protože je kupa filmu, které jsou stokrát horší a mají větší hodnocení. Řecké mýty mám moc rád a když jsem viděl starý souboj titánů tak mě moc nebavil. Hlavní problém je, že to všichni přirovnávají k předloze, která má být radoby cool. Tenhle nový souboj je, ale o moc lepší. Líbily se mi i ty nové prvky, které se ve starém neobjevily. - Pegas mohl být bílý.

Parchanti (2010)

Celkem jsem se na Losers po našlapaném traileru těšil a myslel, že to bude konkurovat A-teamu, ale zdaleka ne. Losers jsou mnohem vážnější a hustých vtipů se dočkáme tak jen tak od Chrise Evanse, kterému role opravdu seděla. Zbytek party je o dost slabší. Není to úplný propadák, ale žádna sláv to není.

Arn - Riket vid vägens slut (2008)

Prvnímu dílu jsem přidal, tady 1* uberu , protože oba díly jsou cca na 70%. Pořádný kus evropské filmařiny.

Arn (2007)

Nevěřil bych, že něco takového může vzniknout v produkci těchto severních zemí. Konečně žádná Amerika, ale Evropa. Historický film pojednává o templářském rytíři a o templářích jako takových.Film se odvíjí dvěmi směry. Zatímco Arn bojuje ve Svaté zemi, na severu panují boje o severskou korunu. Zajímavý je potom střet křesťanství a koránu. Film zaujme jak dobrými boji, kostýmy a taký skvělými sceneriemi. Vizuálně skvělé. -1* mohlo být vystříhaných takových 30min a mohlo být více děje zasazeno do Středního východu a Jeruzaléma.

Láska s rizikem (2003) odpad!

Na co Martin Brest myslel, když natáčal tenhle film?Je to opravdu hrůza i přez některé zvučné jména které se v tomhle filmu najdou.

Policajtka (2001) odpad!

Tváří se to nějak nebezpečně fylozoficky chytře. Díky ale ne

Krásná pokojská (2002)

Nepochopím jak do toho mohli překecat Ralpha Fiennese

Svatby podle Mary (2001)

Jennifer je bezva a pro ni 1*. Jinak špatný vtip.