Krtek (1970)

Film plný krásných scén, které mě dohromady, nedávali až tak velký smysl. Něco málo jsem možná pochopil, možná ne, ale i tak to na mě udělalo nesmírný dojet. Prvně jsem nechtěl filmu dávat plný počet, má to i hluché místa, ale když si vzpomenu na tu výtvarnou stránku a na ten konec(který sice nechápu) tak jsem se nechal naprosto unést. Byl bych možná rád kdybych dostal do rukou návod, jak to celé chapat.

Hlas moře (2004)

Silný a dojemný příběh s krásným zpracováním. Ale upřímně si myslím, že Ramón mohl celkem spokojeně žít dál, ale bylo to jeho svobodné rozhodnutí

Metoda (2005)

Zasraní kariéristi, jdoucí přes mrtvoly!

Zatímco spíš (2011)

Je těžké mít rád film, jehož hlavní hrdina je naprostý hijo de puta, který nedokáže být šťastný a tak dělá ostatní lidi nešťastné. Je to pěkně natočené, ale já jsem se na to dál dívat nechtěl,

Sex a Lucía (2001)

Náherná režie, kamera, ty obrazy a skvělé natočené sexuální scény. Pěkný zapletený romantický, erotický film

Penumbra (2011)

Předchozí snímek od pana režiséra"Sudor Frio" se mi líbil více. Tohle je sice hodně více logické, ale strašně roztahané a nudné. Celou dobu čekáme než se začne něco, a když se začne konečně něco dít, tak je to sice super, ale pak už je konec. Upřímně si myslím, že tohle mohl být jen Kraťas o délce 30 minut.

Kůže, kterou nosím (2011)

Film u kterého jsem si na začátku říkal " co to má být" a pak jsem se dostal k druhé polovině filmu a přešel jsem k " no ty vole" a nakonec jsem se dostal k " to bylo fakt hodně dobrý" . Je to takový zajímavý, chvílami hodně nepříjemný, krásný film. Nebudu vám tu prozrazovat příběh, protože ten je to tu to nejsilnější a snad nikde jinde, tak dobře zpracovaný, ho vidět nemůžete. Doporučuji !!

Sudor frío (2010)

O logiko! Kde jsi byla?! Ten děj je tak debilní, až to práská dveřmi, vzhledem k tomu, že hlavními zápornými postavami jsou dva staří dědkové nad hrobem, do jednoho by stačilo jen trochu strčit a je hotovo po 20 minutách jsem to chtěl vypnout, ale nakonec jsem si řekl, že to vydržím, až do konce, no a musím říct, že jsem se pak i bavil! Super střih s hudbou a jsou tam opravdu povedené scény a rychle to odsípá, takže film nenudí, ale baví. Takže je to debilní, ale nakonec to bylo celkem fajn

Ten, který přišel (1985)

Krásný film. Ke konečné půlhodiny atmosféra houstne a ke konečnému finále jsem skoro ani nemohl dýchat. Jeden z Top filmů z Německa. " Er ist mein Man"

Křížová cesta (2014)

Hluboký a nepříjemný film a vymytých hlavách. Je mi špatně, že se ještě něco takového na světě děje. Film, který není až tak filmem, ale spíše poselství a odraz křesťanství.