Šmejdi (2013)

Je tohle normální jak si to sakra můžou dovolit jednat tak s lidma. Já Vám řeknu co ten chlápek v dokumentu dokázal HO*NO. Radši bych měl lopatu než dělal tuhle práci. Nikdy jsem se tak u dokumentu nevytočil jak u tohohle taže za emoce 4*. Jako povinnou projekci jsem to pustil i babičce a dědovi, taky si koupily hrnce zeptter za 30litrů, ale po napsání dopisu to mohli vrátit, protože neuběhlo 14 dní, ještě z toho vyvázli dobře. Rozdíl mezi mojí babičkou a v dokumentu je že moje se poučila na poprvé, ale ta v dokumnetu, ví že na to nemá prachy, ví že na ni budou řvat, ví že to nepotřebuje, ale jede tam to už je pak demence. Velmi aktuální téma.

Giftige Schuhe (2012) (TV film)

Nechápu že se s tím nikdo nic nědělá, aspoň nějáký upozornění pro kupující. Mám takový doporučení zajděte si do Sportisima a čuchněte si k botám značky Kensis to teprve bude závan :D.

Cesta na Měsíc (1902)

Původně jsem viděl černobílou verzi a konec byl useklý to je onahttp://www.youtube.com/watch?v=xbGd_240ynk a byl jsem rozohdnutý dát 4 hvězdy, ale pak jsem si našel verzi v HD a barevně a to stálo zato oči jsem nemohl odtrhnout jako by mě to pohltilo zhypnotizovalo na první polovinu jsem použil hudbu z youtube ta se hodí lépe než z HD a zbytek zas z HD. Ještě jsem si v hlavě vymýšlel dialogy :) Je to jak číst knížku hrát si fantazií.

Velký Gatsby (2013)

Člověk pořád čeká jako by se mělo něco stát a ono nic.

Samotáři (2000)

Asi moc hulím, ale už mi to vyšumělo z hlavy, film o ničem.

Wilfred (2011) (seriál)

Do Ix8 dílu to byl párádní oddychový seriál, ale pak kvalita klesá.

Malá Miss Sunshine (2006)

Příběh měl hlavu a pat to se mi líbilo pak kameru a zvuk, ale nějak že bych se moc smál to ne.

Naufragés des Andes (2007) (TV film)

Toto je dokument, kde jsem jen poslouchal a ani nedutal. V dokumentu uvídíte: Síla lidskosti přežít, lidé na pokraji smrti, bílá smrt.