50/50 (2011)

Nemám slov. Perfektní. Vymáčklo to ze mě slz víc, než všechny filmy za rok 2010 dohromady.

Počátek (2010)

Na podruhé ještě silnější. Já do všeho rád šťourám, i tady bych si šťourl, ale nemám sílu. Je to nedokonalá dokonalost. Sen ve snu sna. :)

Princ a pruďas (2011)

Příliš mnoho penis žertů, vagín vtipů a málo Natálky (<3). Stejně jsem se dozajista pobavil a mistr McBride? lol. (nic svéráznějšího mě nenapadlo :o)

Arn (2007)

Pěkné, líbivé. Hlavní hrdina obrovský sympaťák, dějově chytlavé a hlavně středověk (no a jsme doma :3). Nemám pomalu co vyčíst, možná na nějákou tu bitvu, která opravdu nevypadala "extra super" dobře a některá hluchá místa při přechodech, ale celkově, shrnuto a vynásobeno, velmi příjemná zábava. (Saladin velký týpek)

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Příliš mnoho hukotu a praskotu. Neříkám, že to bylo špatné, to vůbec ne, ale legenda legend? Come on now. Na svou dobu tohle tříčlenné Star Wars kombo mělo až nemožně dobře vypadající efekty, dobrého Forda a pěknou Carrie, ale dějové iracionality sem tam dřou a nedají mysli pokoj. Finále Vadera - perfektní, Finále Opice (fakt nevím, co to bylo za pedobeary) - rofl?. Vidět tento film v době vzniku, určitě bych neváhal s 5/5 nehledě na cokoli. Mám rád Star Wars jako takové. Mám rád to, jak jeden "génius" dokázal vytvořit tak komplexní svět Jedi, Sithů a Republiky. Mám to prostě rád.

Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Nemůžu si pomoci, ale opravdu mě to nebaví...