The Divide (2011)

První polovina trošku iracionálně uspěchaná. Postavy jsou trošku mimo. Potom se to ale značně rozjede a je to celkem švanda. 3* a půl.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Ze 4* na 2. Neuvěřitlně to sešlo do shitů a humusů. Doporučuji první sérii, pak zapomeňte, že něco dalšího existuje. EDIT: Finále 3 série to totálně rozředilo ještě na větší sra*ku...

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Poslední řada se zatím klube značně mimo. Nic moc. Uvidíme. EDIT: Srážím na čtyři hvězdy, nelíbí se mi ty obrovské změny a seriál sám o sobě ztrácí na váze. Pořád je to ale celkem sranda, oproti orginálním sérím ale menší. EDIT2: Srážím na tři, poslední řada byla vtip, ale první dvě chcete vidět.

Dexter (2006) (seriál)

Nic lepšího neexistuje. EDIT: Poslední série to zničila a musím shodit na 4*, škoda konce, takovej si Dexter nezasloužil.

Avengers (2012)

Overrated. Solidní podívaná, decentní dialogy a hůmor trefí. Střetnutí postav je unikátní a něco takového určitě chybělo. (Není Spiderman, proč?) Celkově si není na co stěžovat, každopádně si nemůžu odpustit ten feeling, že to nesedělo tak úplně dobře, jak bych si představoval. Pobaví, částečně okouzlí, neohromí.

Hra o trůny (2011) (seriál)

První série jednoznačně lepší, jak druhá, uvidíme u třetí. Celkově to vyznívá dobře a vzhledem k tomu, že show je ojedinělá (žádný jiný dobrý fantasy nelítá) je to celkem pamlsek pro oči někoho, kdo fantasy, jako filmový žánr, má rád. Tyrion samozřejmě nejlepší, co si budeme povídat, ale v druhé sezóně, kde dostal slovo i Tywin a ta malá, oblíbil jsem si i jeho.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Seriál perfektní. Neříkám, že ne. Každopádně nevím. Na to, jak moc je to hodnocené, mě to nebylo schopno pravostně přikovat. Rád se podívám. Zvratové epizody perfektní a emoce vrčí, ale nevím, prostě to není úplně ono. Ještě jsem se s ničím takovým nesetkal - na jednu stranu není co vyčítat, na druhou mě to příjdě průměrnostní, ikdyž vím, že to není pravda. w/e, 4*, třeba časem nadhodím. EDIT: Poslední sezóna mazec, 5*.