Agent Palmer: Případ Ipcress (1965)

zajímavé, jakási dobová paralela k bondovkám. Pěkně zpracované, člověk by snad i čekal, že něco takového probíhá i v dnešních dnech... Jako obvykle - nenašel jsem zatím film s M. Cainem, který by se dal zařadit do odpadu..

Ponorka (1981)

Dokonale vystihnutý příběh o zoufalství, smrti, náhodě,.. vrtkavém štěstí, radosti z maličkostí, hrdosti..... a v neposlední řadě ( snad i hlavně) o marnosti a pomíjivosti. Vynikající obsazení, skvěle zvládnuté role, tenhle film jednoznačně je bomba. Stopáž nepatří mezi nejkratší, ale i díky tomu chvílemi divák má pocit, že se na ponorce nachází sám.. špatně se mu dýchá,.. vnímá velmi dobře hranou hysterii některých postav. Doporučuji každému milovníkovi druhé světové

Pád orlů (1989) odpad!

Proboha, proč tohle točej???? Vždyť je to škoda času, materiálu, fakt maso!

Hitman (2007)

Osobně bych to viděl následovně: - ten , kdo by se snad pokoušel hledat v tomhle druhu filmů nějakou skutečnou hodnotu.. nebo nedej bože poselství pro další divácké generace by se měl zamyslet - to prostě není možné. Za mě je hitman celkem solidně zpracovanou relaxační podívanou, celkem plnou akce. Pravda - jakožto herní fanda mám výtky k málo odkazům na hru, nicméně - kdyby se tam odkazovalo příliš často, řeknete, že je to jen zfilmovaných několik misí. Neříkám, že je to zázrak, ale v případě dlouhé chvíle si hitmana vždy rád pustím