Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 6 bodů
ladybird32
Lenka Drobnjak
Lučenec, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Leon
(1994)
Grindhouse: Planeta Teror
(2007)
Avatar
(2009)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Láska nebeská
(2003)
Desperado
(1995)
Nespoutaný Django
(2012)
Smrt přichází v bílém
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(10)
MM_Ramone
Ampi
slaskounext
sosolinka7
Kacka.Angela
Shevcheek
tinti85
Raistlin22
80Karlos80
etoo89
Časové pásmo bylo změněno