Zrcadla (2008)

dalsi s lepsich filmu Kiefera,kde dobre zapada do sve ulohy zhrzeneho policisty,byvaleho alkoholika ,ktery hleda sve nove misto v zivote,tak prijima praci nocniho hlidace ve vyhorelem obchodnim dome.Brzo se vsak zacnou dit podivne veci ve spojitosti se zrcadly!Neokoukany namet,dobre prostredi ,uchazejici atmosfera,jen chybi trochu vice napeti.Konecne zajimava predelavka podle zluteho nametu.Celkove patri k prijemnym prekvapenim na horrorovem poli.70%

Ono ožívá (1978)

Tak predevsim je asi hlavni nesoudit tento film pohledem dnesni doby a prekousnout herecke vykony predstavitelu,ktere jsou misty opravdu komicke a dialogy,kterym by opravdu neverilo ani 5ti lete dite a pockat si na nadhernou prekypujici lasku lasku gumoveho zubateho panacka ke svym rodicum!Zvlaste zajimave je sledovat absolutne iracionalni chovani otce!30%

Výměna (2008)

Tak na zadek me to neposadilo,Clint odvedl celkem dobrou praci,spickovost filmu ale dodava spise jeho jmeno!Angelina nebyla pro tuto roli primo stvorena,nicmene rovnez odvedla standartni vykon,ktery od ni lze ocekavat.Pribeh je podan poutave,jen by to chtelo trosku vice vygradovat napeti,pridat na atmosfere(alepon na uroven sceny pri poprave).70%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepsi co s animaci kdo dokazal

Max Payne (2008)

Ja bych to s Maxikem zase tak cerne nevide!Zvlaste pekna prace s brokovnici a celkova vizualni stranka splnila me ocekavani!Taky Mark mi do hlavni role celkem slusne zapadl,coz se ovsem a zbytku hereckeho osazenstva rict neda!V druhem dile trochu doladime scenar a myslim ze nas ceka pekna podivana!60%

Jeskyně smrti (2007)

Po pul hodine,kdy se o me pokousel epilepticky zachvat jsem musel boj s timhle filmem vzdat......

To není můj život (2006) (TV film)

Slabe zpracovani pribehu o amnezii,herci pusobi neverohodne,hromady nelogickych zalezitosti bijicich do oci,odflaknuty konec,ale tak pro kanadskou televizi po 22te hodine celkem prekousnutelny kousek.

Předtucha (2007)

Prumerna podivana se snazivou Sandrou,videt ze to neni toceno jako zadny velkofilm,ale myslenka je pomerne zdarila, prozivaní dnu zprehazene taky neni spatny napad,cekal jsem na vyvrcholeni,ktere taky splnovalo prumerna meritka!Staci jen vypnout mozek moc necekat a nechat se uspat!:)Takovy pohodovy film na ctvrtek vecer!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Hromada strasne debilnich kecu,zvlaste v druhe puli,celkem jsem cekal od Tarantina vic,ale asi nikdo nevydrzi stale jet ve vysoke urovni!ani ten zabijak v aute

Podvod (2008)

Hromada chyb,nelogicnosti,jak dejovych,tak v chovani hrdinu,vsecho lechce predvidatelne ,to vse tento snimek srazi do podprumeru!Zvlaste ten konec,je opravu ukazkou ,jak lze zlikvidovat film,ktery mel do te doby jeste trosku nadeje!Ovsem mit ten telefon,to by jiste ,alespon na par dni ,ocenil kazdy s nas....!