Hory mají oči (1977)

Nuda až na půdu s pár světlými momenty, kterých není ani z poloviny tolik, aby to tento jinak ničím nezajímavý film zachránilo. Partička zabijáckých neandrtálců taky nestojí za řeč.

Hotel Rwanda (2004)

Byla sem tak zhulena ze si pamatuju jen to ze sem nespala. A ze tam byli sami negri. Ale byl to dobry film...

Hráči se smrtí (1990)

Uznávám, dnes už by mě to asi nevyděsilo, ale když jsem to viděla poprvé... Skvělé obsazení, dobrá myšlenka a trochu naivní a nedotažené zpracování. Ale i tak velice slušný film.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Knihu nepovazuju za zadny zazrak, serial me relativne bavil (jako oddechovka), nicmene pata sezona mi prijde jako totalni shit. Mnozstvi clifhangeru a prekvapivych zvratu dosahuje vrcholu, pravidla sveta a jednani postav nedava smysl a s osmou epizodou prestavam sledovat.

Hrdinové (2006) (seriál)

1. serie 90%, 2. serie 40% (po třech dílech)

Hrubá síla (1947)

Na to, jak nemám ráda Dassina je to pecka. Skvěle odvyprávěné se záviděníhodným tempem (i přes ty oldschoolově přeslazené flashbacky - které se mi mimochodem líbí velmi), nadčasové (dozorce, scénář) a brutální (i na noir). Závěrečných deset minut parádních. Shawshank vděčí za hodně...

Hulk (2003)

Jedna z prvních necomicsově neakčních comicsáren.

Chlapectví (2014)

No point, that's life. William Conrad to věděl už dávno. Imho nejlepší Linklater.

Chraň nás od zlého (2014)

Zanrovy multimegamix. Vsechny zanrove casti paradoxne vcelku dobre a remeslne ok, jen se to nikdy nemelo lepit dohromady. A Doors... Eh. Derrickson ma rozhodne na vic. Jo, a taky to teda nedava smysl. Vubec.

Christine (1983)

Zoufale nudná záležitost, kterou bych od Carpentera nečekala. Navíc dvouhodinová stopáž absenci atmosféry a hororu jen zvýrazní... No co, i mistr se někdy utne.