Nadějné vyhlídky (1946)

Johna Millse ani dvouhodinovou stopáž jsem nevydýchala. Navíc já raději Cuaróna.

Náhlý úder (1983)

CaIIahan is the one constant in an ever-changing universe. Onanii kolem Smith & Wesson .44 zbožňuju, vtipná odlehčení se psem a důchodci mě baví, 'Swell' zní cool a Sondra Locke vyrovnává Dallamanovu Cosa avete fatto a Solange?. Pecka.

Nahý polibek (1964)

Nečekaná odhalení, charaktery i režie fajn, celkově se mě nicméně nedotýká. Pickup on South Street zůstává nepřekonán, Fuller mi nesedí.

Napříč vesmírem (2007)

Nevýrazná hlavní linie, příběh nepříběh, nic moc hudba a snad i snaha o vážný film.. Nejhorší na tom všem je, jak je to dohromady celé naprosto průměrně průměrné. A dlouhé.

Narcos (2015) (seriál)

s01: 80%. Svižnější Wire říznutý Scarface.

Narušení (1999)

Have you ever confused a dream with life? Or stolen something when you have the cash? Have you ever been blue? Or thought your train moving while sitting still? Maybe l was just crazy. Maybe it was the 60's. Herecká sešlost desetiletí.

Narušitel (1989)

Velice kvalitní béčková zábava s nadmíru povedenou hudbou a velice charismatickým vrahem. Enjoy...

Násilný čin (1948)

Příběhem asi nejtemnější noir vůbec, pro mě osobně esence všeho, co mám ráda (podobně dokonalý je snad jen Millerův kraťas Zákazník má vždycky pravdu). Na noir překvapivě ambivalentní hrdinové, z čehož plyne divácká neschopnost někomu fandit a plné vychutnání si příběhu. Něco smysluplnějšího možná napíšu časem. Zinnemann byl génius. Absolutní dokonalost. http://filmnoirblog.blogspot.com/2010/04/act-of-violence-1948.html

Na svobodě (1978)

Neznámá pecka, která mi ze všeho nejvíc připomíná Instinct de mort, za což dost pravděpodobně může ten knírek... očividně jsem našla nový symbol kvality, ehm. V daném subžánru jednoznačně nejlepší film, co jsem viděla. Hoffman bez komentáře.