Na odstřel (2009)

cítiť, že je za tým seriál, ale ináč NÁDHERA. 85%

Noc v muzeu 2 (2009)

tak väčšina fórov na mňa veľmi nepôsobila, nebyť zaujímavých oživených postáv, hudby a neprížmúrenia oka nad naivitou niektorých scén bolo by to za dve

Nedodržený slib (2009)

75%, čo je na slovenský film veľmi dobre, dalo sa na to pozerať aj keď k dokonalosti to malo veľmi ďaleko, ešte stále cítiť starú školu... v prvej polke obohratá "jude" pesnička v slovenskom znení v druhej lepšie vďaka partizánom.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

2-3 podarené fóry a aký-taký zvrat v 2. pol vyviedol Wolverina tesne nad priemer ---> 75%

Normal (2009)

tak som mu držal palce, o to viac som sklamaný.... Ako celok to vôbec nefungovalo :( Najhorsie asi dopadli dialogy:(. 60-65%

Rychlí a zběsilí (2009)

taký malý datadisk za prvým dielom... Mal som pocit, že sa viac kecalo a ležalo pod podvozkom ako jazdilo... Nuž auto je len auto:)

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Nový 3D obal vás na pár minút ohúri, no potom už len záleží na obsahu a ten tu bol až na pár výnimiek priemerný..takých dobrých 70% (P.S.: sedel som asi v 7. rade )

Marley a já (2008)

celkom milé citové vydieranie, pre mňa ale skôr komédia ako drama

Strážci - Watchmen (2009)

vynikajúci úvod, ešte lepšie titulkové intro,tých 163 minút je trochu priveľa a film občas pôsobí pre nezainteresovaných (tí, ktorí nečítali komiks) zložito. Druhá polovica je trochu pretiahnutá a i napriek nezvyčajnému záveru ste radi, že to skončilo. Zack Snyder totiž na nás vybafol kvantum informácií, vizuálnych kreácíi, nevyhol sa ani filozofovaniu o vesmíre, amerikanizmu, či detailným popisom hlavných postáv. Celkovo detailné zábery vo filme dominujú a nútia diváka sústrediť sa. A to je všetko vyčerpávajúce:) Je to jednoducho náročný komiksový film, ktorý sa ale kvalitou blíži i Temnému Rytierovi. Obsahuje veľa, priveľa, a vybalancovať to je náročné - na tom Watchmen stojí a padá.... Malin je ale šťavnatá malina!!