Prokletý ostrov (2010)

Zdlouhave, nudne. Pointa je jasna nejpozdeji v polovine - aspirin, cigara.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Z dolarove trilogie nejhorsi, hlavne diky scenari. Naopak velky plus jsou hudba (jako vzdycky u Morriconeho) a Gian Maria Volonte v roli psychopata India.

Provaz (1948)

Skvele. Je uzasny, jak ty starsi filmy, ve kterych se temer nic nedelo co se tyce fyzicke akce, byli napinave hlavne dialogy. James Stewart perfektni. Kazdy zaber ma cca 10 minut (delka tehdejsi civky), takze cely film se sklada z cca 8-10 zaberu.

Přátelé (1994) (seriál)

Season 1,2: 5* Season 3: 3* Season 4,5: 5* Season 6,7: 2* Season 8: 4*

Příběhy bez scénáře (2010) (seriál)

Zlati hosi 1: V podstate jsem to cekal horsi, i kdyz teda otec tri chlapcu je hovado non plus ultra a maminka snad jeste vetsi, ze to trpi. Je to trosku zmanipulovany strihem, ale zase na normalni sceny by nikoho nebavilo se koukat. Po druhym dile jdu dolu ze 3* na 1*. Nova opet pekne manipuluje, asi to nebylo zas az tak zajimavy, tak udelame z rodiny naprosty debily. Off topic poznamka - jako nejvetsi curak se ovsem ukazuje Vlada Ruzicka, ktery na zaklade prvniho dilu odvolal trenera mladeze Cumpelika.

Přísně tajné! (1984)

Nick Rivers vs East Germany. Tohle je trosku slabsi. Je tam az neuveritelne moc vybornejch vtipu, ale cely to je takovy nemastny, neslany...

Quantum of Solace (2008)

Bond 22 - hodne zvlastni, ale me to perfektne sedlo

Resident Evil (2002)

09/2010 - druhe shlednuti a furt dobry. Je to teda samozrejme hovadinka, ale celou hodinu a pul me to opet bavilo. Milla rulez.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Videno v 3D. Je to objektivne strasna kravina, plna zpomalenejch nudnejch zaberu, ktery jsou tam jen proto, aby to 3D bylo wow. Navic Milla viditelne starne, bohuzel. Na druhou stranu me to fakt bavilo, ale to bylo asi tim panakem pred projekci. Je to ale urcite horsi nez prvni dil, 2 a 3 jsem zatim nevidel. Tezky rozhodovani mezi 3* a 4*, protoze scenaristicky je to tragedie (zbavena superschopnosti prezije pad letadla bez skrabnuti atd), nicmene za ten dobrej pocit po odchodu z kina tomu preci jen davam ctvrtou *.