Air America (1990)

Kombinace (buddy) komedie a akcniho filmu, ktera se obcas snazi polozit par 'zasadnich' otazek. Bohuzel prevlada nuda, i kdyz letadla a priroda jsou super.

A-Team: Poslední mise (2010)

Neprehledne sestrihany akcni sceny (anebo je to mnou a uz fakt nestiham???), divnej pribeh, ale funguje docela slusne herecky obsazeny. Par dobrej forku (3-d projekce a zamena pasu).

Ať žijí duchové! (1977)

I ceskej film muze bejt dobrej. Je to obcas dobova agitka, ale porad roztomily.

Auta (2006)

Life Is a Highway! Asi nejlepsi Pixar/Disney/whatever 'detskej' film. Get your kicks, on Route 66!

Barbarella (1968)

No ty vole! Tak to byla sila. Konecne jsem se na to prinutil podivat, a prestoze uz to znova nechci videt, tak musim za plnej pocet. Jedina druha moznost totiz je odpad. Na cem vsichni ti tvurci jeli? A jak se to vubec mohlo dostat do kin? Co zaber, to WTF reakce :) Muceni Barbarelly a nasledne zniceni muciciho stroje je erotictejsi nez jakykoli porno. Slepy Andel. Pilulky na sukani. Ugo Tognazzi. Duran Duran. OMG!

Bílé písky (1992)

Nic moc. Rourke a Dafoe dobry, scenar hodne zvlastni, prekombinovany. Ve White Sands se odehrava pouze posledni zaber (resp je jich tam vic, ale jen v tom poslednim je neco videt). Videno na TV Nova s CZ dabingem, v originale mohlo byt lepsi...

Bláznivá střela (1988)

10/2010 zvednuto hodnoceni ze 3 na 4. Airplane! je sice lepsi, ale tohleto urcite ma neco do sebe.

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Neni to nejslabsi z trojice, je to trosku jinej humor. Od parodie posun k vice gagum. Jen skoda, ze si to latku nasazenou uvodni scenou (Potemkin/Untouchables) neudrzi po celej film, pak by to bylo urcite za 5.

Bledý jezdec (1985)

Zabili jste mi pejska, hajzlove, tak si vymodlim Preachera a ten vam da do drzky. Nejdriv ale predvede scenu jak z Mrazika. Asi nejhorsi Eastwooduv western. Je to velka skoda, protoze namet, prestoze neni originalni, ma mnohem navic. Strasna postava Richarda Kiela, jejiz vyvoj je presna kopie vyvoje Jawse.