Mamas & Papas (2010)

Zdlouhava nuda na tema, co vsechno muze bejt v zivote spatne. A kdyz se v zivote neco stane, tak to bude samozrejme k horsimu. Jedina zajimava dejova linie ze vsech 4 je ta Bydzovsky, vsichni ostatni se chovaji jak naprosty pitomci a rozhodne jejich osudy nedojimaj.

Miami Vice (1984) (seriál)

Season 1 4*. Tak tohle je esence toho nejkycovitejsiho, co v eighties vzniklo. Barvy, hadry, ucesy, no proste tragedie. Nicmene musim rict, ze me to chytlo, Don Johnson a Philip Michael Thomas jsou dobra dvojka, i kdyz jim to par dilu trva. Ty 4 hvezdy jsou hlavne za posledni dva dily (Evan, Lombard), bez nich by to bylo za tri.

Miami Vice - Brother's Keeper (1984) (epizoda)

Pilotni dvojdil k serialu. Ze zacatku to vypada jako strasna hovadina, sceny z NY jsou natoceny priserne, jak Don Johnson tak Philip Michael Thomas neskutecne prehravaj. Nicmene se to zlepsi, nebo si mozna jeden zvykne na ty pastelovy barvy. Nadherna scena nocni jizdy sportakem za doprovodu hudby In The Air Tonight od Collinse - na to by se dalo koukat snad hodinu. Strasne mi to pripominalo GTA:Vice City na PS2, coz byl v obracenym gardu asi ucel. Rozhodne budu koukat dal

Mikulášovy patálie (2009)

Velke pozitivni prekvapeni. Uz dlouho jsem se nesmal tak, jako u tohohle filmu.

Moonraker (1979)

Bond 11 - spolecne s TMWTGG nejhorsi, v podstate remake TSWLM a YOLT.

Můj hříšný muž (1986)

Jo to mela bejt komedie?!? A cemu se tam dalo zasmat, krome hlasek petilete dcerusky? (Strejdo smrdis, jdi se vykakat). Ta jedna hvezda je za na tu dobu imho odvaznou hudbu (Kocab) a 25 let stare zabery Prahy, jinak tragedie nad tragedii. A Veskrnova je oskliva. (Uteklo mi prvnich cca 15 minut) (Tv NOVA)

Muži, co zírají na kozy (2009)

Mela to bejt komedie, nebo satirickej 'sleh', nebo neco vaznyho protivalecnyho? Kazdopadne to byl na 90 minutach promrhanej genialni napad se skvostnym obsazenim. Nejlepsi scenky byly uz v traileru a asi se hodne strihalo. Velka skoda