Zakázaná zóna (2010)

staci zajimavy namet, sikovny reziser a i za malo se da udelat hodne, film ma dobrou atmosferu a je celkem zajimave natoceny, az na par hluchych mist to je celkem povedene.

Red (2010)

nuze, velice libiva podivana, sice sem cekal vice legrace ale vynahradili mi to skvele herecke vykony a akcni sceny, hlavne se mi libil Malkovich ten byl fakt uzasnej, co se tyce zanru akcni komedie o fous vic se mi libil knight day.

Frozen (2010)

libilo se mi to, a potvrzuje to fakt ze i za malo penez se da udelat dobra a napinava podivana, staci mit talent a dobre herce, coz tento film prijemne skloubil.

Legie (2010)

Napad nebyl nejhorsi, obsazeni taky ne, ale skratka to nemelo stavu ba misty to bylo trosku stupidni, skoda. 2** za tu scenu s tou babickou to bylo cool.

To (1990) (TV film)

pamatuju si ze kdyz sem mel asi 10 tak sem se u toho pekne bal a mnesice jsem mel nocni mury, kdo vi mozna to poznamenalo moji psichiku.

Armageddon (1998)

tento film mam moc rad uz od puberty, je tam napeti, humor, akce a dokonce me to sem tam i trosku dojalo, skvele obsazeni a Bayovske spomalene zabery zeru, pro mne je tento film klasa.