Avatar (2009)

Nádherné efekty,Sigourney,ale nic co bych neviděl několikrát například v Pocahontas.Předem jasná zápletka,kdy se vetřelec dostane do klanu určité rasy a pak se postaví vlastním aby je ochránil...Podívání pěkné,není to špatný film,ale pět bych dal,kdybych to neviděl před tím několikrát jinde

Hannah Montana (2009) odpad!

Proč ten Disney ještě funguje?A z čeho?Nikdo ať mi netvrdí že z 12ti-letých dětech odložených v Sanatoriu pro blázny,masochisty, a úchyláky.Miley by se měla dát na nějakou erotiku,jestli chce aby s toho sexy pysčyska cosi vymámila.Tohle je shit nehorázného kalibru.Nemělo by se to dělat,ale dovolím si hodnotit odpadem i když jsem nedokoukal do konce.Nešlo i když se snažím u každého filmu mučit do konce......Prosím Disney netočte už..

The Butterfly Circus (2009)

Nádhera!!!Jenom trochu zamrzí komenty typu "no jo vidíte krypla,hrajou tam housle a hned dáváte pět hvězd"Ne já opravdu nedávám Pět hvězd z tohoto důvodu.Už jen charismatický zakladatel který otevře oči hlavnímu hrdinovi,ukáže mu že lidé z cirkusu měli taky svoje a navíc že čím těžší to má tím je větší triumf když se zmátoří.Že člověk je někdy outsiderem jenom proto že tomu sám věří.Možná tohle nebyl cíl tohoto snímku,možná jsem to viděl,možná jsem to vidět chtěl.Ale takový pocit z toho mám.Proto 5 a stojím si za ně.Jasný důkaz že někdo dokáže zfilmovat myšlenku v pár minutách,narozdíl od některých dvouhodinových rádoby "cíťáků" ve kterých myšlenka nakonec chybí

Vzhůru do oblak (2009)

Pro mě nejlepší animovaná podívaná,několik tříd nad Madagaskarem a dokonce dobou ledovou.Děda Fredricksen je jednoduše famozní a Rusell nebyl daleko pozadu.Trošku smutná scéna s paní Fredricksenovou tam trošku vadila,o to ale víc jsem držel dědouškovi palce.Pro mne nejlepší snímek svého žánru..

Gran Torino (2008)

Clint je pro mne pán herec už od dob "Pro pár dolarů navíc" Vím že umí hrát a viděl jsem že i v tomto snímku hrál dobře.Film byl strávitelný a pohodový.Bohužel už od začátku člověk pochopí že nemá rád tu Asijskou rodinu od vedle,ale bude ji mít rád.Člověk brzy pochopí že ti Asiati nejsou vítáni i u členů gangů a že nakonec Clint bude s nimi a to je právě to co mi vadí.Je to další snímek o tom že hrdina nemá někoho rád,nakonec ale začne,pomůže jim a ideálně na konec pro dramatičnost umře.Milion dollar baby mne chytlo více.Buď mi toho hodně uniklo nebo nevím ale snad poprvé nesouhlasím až tak s daným hodnocením (dnes 90%)pro mne za dobrý

VALL-I (2008)

Skoro až nezdravě roztomilé,kreslené rodinné podívání o maličkém uklízecím robůtku podobnému Johnymu pětce.Osobně se mi líbil víc z těchto kreslených animáků už jen vzhůru do oblak.Rozhodně milé podívání pro všechny ročníky.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Stačil by mi název,ale byl jsem nucen to vidět díky svému okolí..Zbytečné o něčem mluvit.Komedie bez humoru aneb výplň vysílacího času...chtělo by to umělý potlesk jak v seriálech ať vím kdy se smát před okolním a nevypadám blbě..Jediný kdo dobře hrál jak už je zvykem u Sandlerovky je hostující hvězda zde v podání strašidelného bývalého trestance Tortura...

Hitman (2007)

Kdyby hlavní hrdina neodkazoval na herní předlohu dal bych za tři.Byl by to pro mne běžný béčkový film.Mrzí mě nelogické chyby jakože na prezidenta hrdina střílel ze vzdálenosti přes 4km a nerad odvádí práci na veřejnosti,přitom domnělého svědka chtěl popravit zblízka a na ulici.Pro mne a další hráče je bohužel nemožné pochopit i další věci jako emoce hrdiny,informace které kdekomu povídá pomalu na počkání a zabíjení ve velkém.Ve hře se jednalo o zabijáka s kamennou tváří,který snad nemluví a zabíjí pouze a jen cíle.Proto dvě hvězdy...

Než si pro nás přijde (2007)

Moc pěkné drama.Do konce filmu jsem čekal na happyend kdy se Freeman s Nicholsonem uzdraví.Člověk se i zamyslí že by si měl plnit sny celý život a ne to spěšně dohánět na smrtelné posteli.Hodně se snímek povedl a jedná se o s citem natočenou lahůdku.

Králové ro(c)ku (2006)

Pro človíčka který rocku nefandí film má tuctovou hodnotu,zápletka je tu trošku jednoduchá.Pokud ale jste rockově založený člověk tak hudební stránka naprosto geniální.Od výprasku v dětství po Belzebuba super texty a hudba.Pobavil mě vzhled z prvu vlasatého Gasse,Diablovo sólo a vůbec vtípky mi sedí víc než v kdejaké Sandlerovce.Tenacious D je pro mě za pět.