Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Celé dílo Star Wars představuje konflikt mezi řády Jedi a Sith, jejichž přívrženci mají schopnost ovládat vesmírnou Sílu. Celá hexalogie popisuje životní příběh Anakina Skywalkera (Darth Vadera), který se z rytíře Jedi stane učedníkem Temné strany Síly. Vedle toho stojí snažení Darth Sidiouse, arcizloducha, který chce ovládnout galaxii. Kromě hlavní linie má děj mnoho zápletek, chvíle napětí, humor, mezilidské vztahy, velkolepé bitvy a další ingrediance space opery. Specialitou ságy jsou souboje se světelnými meči, které George Lucas vymyslel.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Dějově je epizoda druhým dílem série. Popisuje, jak dochází k militarizaci Republiky, jak se začínají formovat povstalci proti ústřední vládě na Coruscantu a jak Palpatine získává stále více moci. Film však byl mnohými kritiky označen jako nejslabší z celé nové série Hvězdných válek, především proto, že se v jeho příběhu nenachází žádný větší přelom

Hodně štěstí, Charlie (2010) (seriál)

je to dobrá komedie ale je spíš pro tu menší generaci.ale některé díly se mi také líbily.

Rio (2011)

Spousta Brazílie,samby, výbirné akční scény,děj ušel, ale jinak už nic :D

Gnomeo & Julie (2011)

výborná animovaná komedie na motiv ROMEO A JULIE.

Noddy (1998) (seriál)

seriál ktereý jsem sledoval před 10lety

Méďa Béďa (2010)

výborný animák.mega moc se zasmějete.médu bédu mám po garfieldovi jako své druhého favorita 4/5