Svět podle Daliborka (2017)

Zdá sa to síce ako dosť prehnané hodnotenie ale myslím si že tú jednu hviezdičku si tento skvost v pohode obháji, musím sa priznať, že som sa dva tri krát úprimne zasmial. Ináč priživovať sa bezmála dve hodiny na mentálne menej zdatnom jedincovi a jeho mentálne menej zdatnej rodine a nakoniec ho ešte zdrbať mi príde od pána režiséra úbohé.

Babovřesky (2013) odpad!

Ľutujem každého kto bol nejakým spôsobom donútený zhliadnuť toto veľdielo celé.

Julie Darling (1983)

Vcelku vydarený nemecký kúsok, dej udrží pozornosť celú stopáž, atmosféra dobrá, problémom je obsadenie samotnej Julie, 31 ročná herečka na úlohu malej dcérky v tomto prípade rozhodne dobrá voľba nebola.

La La Land (2016)

Odpudzujúci lentilkovo sfarbený vizuál, hnusné skladby, debilné texty, primitívny dej, vyložene odporný herci a kopec nudy - SRA LA LAND. Jedna hviezda navyše za parádnu reklamu v strede filmu.

Uteč (2017)

Námet docela originálny, zo začiatku slušná atmosféra, ktorá žiaľ postupne vyšumela a rozhodne viac thriller než horor.

Já, šílenec (1989)

Béčková televízna detektívka s prímesou silne brakového hororu, nič k čomu by sa oplatilo vracať sa nekoná.

Korida lásky (1976)

V dobe vzniku kontroverzný určite tento skvost bol, teraz sa na tom človek už len pousmeje, sem tam hláška o celodennom cumláni, sem tam mierna nechutnosť ale hlavne neúnosné množstvo nudy.

Intrepidos Punks (1988)

Pomerne zábavná mexická explopunk vykopávka, v dobe vzniku to musela byť riadna pecka.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Hodina filmu nijako zvlášť prevratný bunker thriller a potom sa to celé dosť nasilu prehupne do nijako zvlášť prevratného sci-fi, na jeden krát neurazí.