A-Team: Poslední mise (2010)

Pro me rozhodne nejlepsi akci kousek roku. To co sem cekal od Expendables ale nedostal, mi aspon castecne vynahradil A-team. A-team rulezzzzzzzzz!

Benga v záloze (2010)

O nicem!! jenom diky Ferrellovi 3*...ale sam cely film proste neutahne!

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Cameron byla chvilemi vazne sladka a Cruise taky usel-ale celkove film byl strasne nadsazeny-milion vystrelu, a hrdinove nezasazeni ani jednou! a pri kazdem jejich vystrelu kopec mrtvych! Celkove to uslo, avsak videt to znova fakt nechci!

Slon (2003)

No ja nevim na me to teda moc dobre nepusobilo:( sice kompozice byla vazne delikatni (proto ty 2*), ale jinak nic-chybel mi tam pribeh nebo cokoliv, cemu by mel clovek od zacatku venovat pozornost. skoda no...

Solomon Kane (2009)

Nadprumerne fantasy...vic takovych! Stereotyp jako kouzelna skrin ci brana do casoprostorumi ve srovnani s timhle prijdou trapne.

To byl zítra flám (2010)

Sakra tohle byl narez! Asi budu znit jako totalni pubertak, ale vsehny ty " Shity, Fucky a Motherfuckeri" tomu dodavali slusnou stavu, takze kdo ma rad tenhle typ komedii, rozhodne by dnes nemel jit spat driv, nez zhledne tuhle. Napad s casoprostorovou virivkou byl dost originalni. No on vlastne cely scenar byl absolutne netuctovy. Verim, ze fanousci American pie, Billshitu atd. si budou vychutnavat kazdou vterinu, a ti ostatni nejspis jenom nechapave zirat a nadavat. Co uz:)

Kde roste červené kapradí (2003)

I slza na konci ukapla-sakra takova emocialni zdimacka to byla. Ale jinak dej slabsi, avsak 2 hafani to vsechno srovnali...

Příběh z Bronxu (1993)

Strasne silny a emotivni pribeh. Spousta rad, ktera v nem padla, by se dala pouzit i v pritomnosti-jso ujaksi univerzalni a tim nesmrtelne. Ze zacatku mi to cele prislo o nicem ale s postupem casu se to rozjelo a brnkalo na ty spravne struny. prijemne pokoukanicko ** **

Oprávněné vraždy (2008)

Waw..cely film v divakovi udrzuje iluzi, a tu pak behem poslednich 10 minut totalne rozbori. Vsechno tvorilo moc peknou mozaiku, a dvojeice Pacino+Niro predvedli hezky vykon-stejne jako v Nelitostnem souboji.