Expendables: Postradatelní (2010)

Sem zklamany. Sem tak zklamany, az skoro brecim! Skoro pul roku jsem se na tohle tesil, mesic pred uvedenim do kin jsem se na to tesil uz vic, nez v mladi na vanoce. Ale tohle jsem proste necekal. To byla podpasovka. Postradatelni uz apelovali na nejvetsi "drtic kouli" tohoto roku, ale jedine co pri odchodu z kina bylo rozdrceno, byly moje predstavy o tom, jak filmu dam 5*, oznacim ho za svuj nejoblibenejsi a dam mu prizvisko "nejlepsi film 4ever"!! Uz behem zacatku jsem byl tak napjaty, ze mi zacla tect krev z nosu!!!! Boze ten trapas za tohle zklamani vazne nestal. Rambo IV byl uplne jiny kalibr. Expendables bych prirovnal k Mercedesu, ale Ramba IV ke stihacce! Vsechno se to strasne tahlo, filmy z 80. let byly aspon nadupane( troufam si az predupane), ale to tady rict neslo. Jo Sly a dalsi herci byli uchvatni, to se musi nechat, avsak dalo se z toho vytriskat vic. Mnohem vic!! Lundgren tam jenom tak pricmrndoval, sakra proc mu nedali vetsi prostor?! Vsechny sceny jsou proste jenom takovym slabsim odvarem poradne akce, a nostalgie 80. let? Bud je chyba ve me a nebo mezi promitackou a filmovym platnem, ale zadna tam neni. Cekal jsem i vetsi naloz efektu, vic krve-bohuzel marne. Zbrane taky vypadaly spis jakodetske hracky z 18. stoleti (cti klaciky), nez jako poradne kvery. Snad se povede aspon pokracovani, a Rambo V by si mohl udrzet latku aspon stejne vysoko. 4*... 4 oplakane *

Švindlíři (2003)

Prvni hodinu a pul mi tenhle kousek prisel vic vyprahly nez sahara, ale potom to vsechno konecne nabralo spad. Tolik zvratu jsem ani necekal. Vtip jsem hledal stejne tezko, jako se hledaji zizaly pod kamenem kdyz je sucho. Skoda tech 90 minut, ale za tech zbyvajicich 30 to stalo. 3*

Rampage (2009)

Pripadlo mi to, jako by to bylo porno-porad jenom same sup sem sup tam...a roztesena kamera byla vazne uchvatna:-! fuj

Americký gangster (2007)

Nemuzu si pomoct, ale strasne mi to pripominalo Obchodnika se smrti. Do ted jsem mel Crowa jenom za "akcniho krupana"...ale po dnesku jsem totalne zmenil nazor.

88 minut (2007)

Psychologicky nepsychologicky a misty i akcne neakci kousek, kde Pacino opet ukazal sve kvality. Prijemne se na to koukalo a cely film strasne rychle utekl. Jiz ze zacatku jsem tusil, kam se cely film bude ubirat, ale tusil jsem spatne-az do posledni chvile jsem byl se svymi domenkami naprosto vedle. I za toto prekvapeni 4*

Španglicky snadno a rychle (2004)

Sandler opet nezklamal. Paz Vega byla absolutne okouzlujici behem celeho filmu, clovek by ji tu roli matky skutecne uveril. Cely dej nebyl nijak slozity-tj. dost jednoduchy na pochopeni i pro me:D Kdzy se to vsechno sesumiruje, je to prijemne vtipna sladarna, kterou neurazite zadnou zenu, a pro chlapy to bude aspon koukatelne.

Predátoři (2010)

Sakra to jsem ale zklamany! Vazne jsem se na tohle tesil, vysledek me vsak trochu rozesmutnil. Doufal jsem v napinavou akcni strilecku, ale misty jsem byl trochu zmateny, coze se to vlastne deje. Herci teda moc verohodne nepusobili, zato maskovani predatoru bylo o dost lepsi. Avsak veskera prvky, ktere by mely film udelat dramatickym, mi naprosto chybely. Ve srovna s jednickou slo o naprostou zprznelost, s dvojkou uz pozde o nepovedenou fuserinu. Pokud bude na podobne urovni i dalsi a zaroven jediny film tohoto roku, od ktereho ocekavam spickovou uroven (Expendables), tak to nas pak chran Chuck Norris.

Borderline (1995)

UF....o cem ze to vlastne bylo? :D fakt kladne hodnotim herecky vykony-tak dobre herecky, az by jeden brecel:D