Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Na začiatku filmu som nechápal čo to vlastne pozerám a nebolomy jasné ani prečo a jakto, že ma film také dobré hodnotenie, ale keď sa film už rozbehol, čo chvílku trvalo nastal zvrat a nadšenie, niečo podobné som vážne nečakal. Autor vo filme ukázal ako málo stači človeku k neznášanlivostí ostatných ludí ktory ešte včera boli vašimi priatelmi, susedmi alebo rodinou. A ako sa ľudia bránia zmenám vo svojom okolí a strachu z niečoho nového. No som veľmi rád, že som na tento film narazil a všetkým ho vrelo odporúčam.80%

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Romantické komédie mám veľmi rád a v podstate aj Hilary Duff ako herečku, ale tento film je biedny až trápny a nechápem kto by mal záujem o ženu s podobnými vlastnosťami ako tie ktore má hlavná postava. Už od prvej minúty, no vlastne od prvej vety čo vyslovila my bola nesympatická a v priebehu deja sa stala až na toľko odpudivá že som si myslel že ten film vypnem. A skoro som zabudol- toto je jeden z najpredvídatelnejších filmov čo som kedy videl.

Zita na krku (2011) (seriál) odpad!

Ja to už vážne nedokážem pocopiť ako môže niekto bez hanby prezentovať tento a jemu podobné seriály s tým že to je nový sitkom pre náročneho diváka. No pre mňa bolo náročné dopozerať aspoň jednu epizódu a po ňej som sa sam sebe zaprisahal ze so slovenskou Tv tvorbou nadobro končím. Takže v kocke určite sa tomuto nevtipnému a trápnemu serialu radšej pokúste vyhnúť.