Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

Mire odpad!

Ejha! Aké prekvapenie! Dopadlo to presne tak ako som čakal! Opozerané ksichty recitujú nevtipné repliky a do toho tie typicky slovensky prijebané džingle a zvučka. Ďakujem pekne Narkóza za ďalší prírastok do rodiny exkrementovej produkcie. Ešte som zvedavý na premiéru ďalšieho sitcomu u vaších kolegov z HNOJky, so stejne trápnym hereckým obsadením. Vojlá! ()

tommy187

Neviem či som len ja patriot, alebo fakt nemám vkus pre dobrý humor. Ale ja som sa naozaj dobre bavil, nebyť toho, že to je také dlhé a nebyť tých zvukov, ktoré sa snažia ísť s dejom (a sú fakt zlé ...) je to naozaj pekný sitcom. Dobré herecké výkony, skvelé charaktery, zaujímavá pointa. Myslím, že väčšina ľudí hodnotiacich tento seriál videlo max. jednu (ak vôbec jednu) časť. ()

cervenican odpad!

Samozrejme že je to trápne - a nič originálne... Tento tzv. ,,Supersitkom,, je otrasný, nie je tam žiadny humor, otrasné ksichty. Dušan Cinkota nepatrí vôbec pred kameru. On bude pre mňa vždy ten kto úžasne daboval Chandlera Binga z Priatelov :) Alebo Semir Gerkhan z Kobry 11 :) Tento sitkom je naozaj odpad. ()

Jaro.Krafcik

Náhodou, v času vzniku to bol v telke celkom hit. A mna niektoré časti naozaj bavili a rád som si kvôli tomuto sadol pred telku. Legendarný Duško Cinkota tam bol tiež. Určite sa nejedná o takú katastrofu aj keď dnes by ma seriál asi nezaujal a na slovenské pomery seriál neprekonal ani výborných susedov. 3* ()

Zombiepod odpad!

Hlúpy pokus o vyrovnanie sa americkým "obývačkovým" sitcomom, ktorý dopadol horšie ako som čakal. Je pravda, že sem tam padne aj nejaká vtipná hláška, herci zas tak zle na tom nie sú, no nevidím jediný dôvod na hviezdu. Nemá to nijaký celistvý dej, zápletka stojí za veľké hovno a nechýba tu ani znova preslávená slovensko-telenovelová kamera ktorej výhoda je v tom, že vás v momente nabáda aby ste to vypli. Na čo točia tieto komerčné slovenské televízie stále nové seriály, je mi záhadou. ()

• Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)
  • V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)