The Runaways (2010)

Mám rád Rock a rovnako tak aj Joan Jett, ale tento film je hlboko pod priemer a pani režisérka/scenáristka by mala aspoň ak ide o písanie radšej zvážiť inú profesiu ku ktorej má kvalitnejšie vlohy.

Sinister (2012)

Film ktorý keby mal iný lepší koniec by mohol mať odo mňa plné hodnotenie.

Sekerovci (2010) (seriál)

Ku slovenským seriálom mám veľmi veľký odpor a keď si kamarát na intráku zapol Sekerovcov tak som si len ťažko povzdychol, že budem musieť počúvať tie strašné kydy ktoré vyliezli z pera nejakeho slovenského superscenáristu a mal som čiastočne pravdu seriál je dosť hlúpy a pomerne dosť trápny ale mimo toho všetkého som sa na ňom pár krát slušne zasmial a určite si pozriem aj dalšie diely aj keď len v tom prípade ak na ne narazím pri prepínaní televízie. A osobne si myslím, že tento seriál je v slovenskej tvorbe krôčik vpred aj keď len veľmi maličký. + Alena Ďuránová ja strašne sexy baba.

Cemetery Junction (2010)

Pohodovy film a naviac ma potešil Led Zeppelin na konci :-!

Obvyklí podezřelí (1995)

Ťažko písať niečo k filmu ktorý vám po pozretí vyrazý dych, áno nepreháňam. Od začiatku do úžasného konca kedy ma scéna s nástenkov tak zaujala, že keby my vŕtali do kolena ani by som si to neuvedomil.

RocknRolla (2008)

Guyovi to opäť vyšlo, síce je to znova skoro o tom istom ale nikdy to neomrzí a dobre pobaví.

Piráti na vlnách (2009)

Neviem prečo som pozretie tohoto filmu tak dlho odkladal, asi pretože sa my moc nepozdávali obrázky z filmu ale to bola velká prevelká chyba. Lebo toto je vážne veľmi príjemný film proste super charakteri, kopec srandy a super muzička a Kinks hneď na začiatku ou jeee. no proste RocknRoooool

Jack a Jill (2011)

Aj ako velký fanúšik Sandlera som mal dosť a tento film sa určite pokúsim vymazať z pamäte. Nechápem ako dostali Al Pacina do tohto filmu. Asi mu mäkne mozog lebo pozerať sa na toto bolo vážne zničujúce. Odpad som nedal len preto že Sandlera mám veľmi rád.

Vyměřený čas (2011)

No čakal som viac. Nie práve najlepšie spracovaný dobrý námet. Aj keď tie dve hviezdičky sú asi málo, ale premáhal som sa a aj tak som tú tretiu dať proste nemohol