Babovřesky (2013) odpad!

Slunce seno,kameňák,babovřesky....

Skyfall (2012)

Nový Bond je jiný. Což už ostatně naznačil Daniel Craig v Casino Royale. Při dnešním sledování filmu Skyfall mi došlo,že už to není ten patetický Bond, ale zcela nový Bond-dravý a přímočarý,jiný. Tak jako firma Jaguar musela změnit design,tak i Bond změnil design a Je to Bond pro 21.století. Tleskám a držím palce.

Alenka v říši divů (2010)

úžasná atmosféra, fantaskní animace,I love Phillip Morris/vlastně Tim Buton/ :o)))))

A-Team: Poslední mise (2010)

Jedním slovem AKCE. Hvězdné obsazení / starý jedi Liam Neeson/, rychlý spád a nadsázka/padající tank/. Fantazie.

Počátek (2010)

Nápad dobrý až převratný,srovnání s Matrixem není k zahození. Film je zbytečně dlouhý, akční sněhovou scénu bych redukoval až vypustil.

Red (2010)

Komorní,ale luxusní. Úchvatná záležitost,vřele doporučuji. Váhal jsem nad 5*,ale mám své idoly :o)))

Souboj Titánů (2010)

děj za dva,vizuelní stránka za 3*......slabé,zklamání,slepenec bojů,snaha ohromit triky,nuda...

Avatar (2009)

Od dob Pána prstenů jsem nic takového neviděl. Neuvěřitelná animace, zajímavý příběh.Film je dlouhý,ale pozornost udrží. Bohužel jsem nepočkal na 3D,teď toho lituju-příště. Po skončení filmu člověk lituje,že tam nemůže zůstat /na rozdíl od hlavního hrdiny/.Protože jsem film viděl v kině,tak zásadně nedoporučuju stahovat z internetu rozmazané kopie a koukat na PC, je to jako 3 dny stará pizza z lednice-brr.

District 9 (2009)

Neskutečná fikce, natočeno formou přirozeného dokumentu, vše věrohodné,smekám před tvůrci.

Hanebný pancharti (2009)

po návratu z kina,jsem zaraženě přemýšlel jestli se mi to líbilo-děj bída, ale dialogy skvostné, takže zatím 3*,uvidíme až to shlédnu znova