Wolvie

Wolvie

• 1.10.2011  14:14
    Sexy párty (2002)

Trapná a nechutná variace na Prcičky,která nemůže bavit ani ty teenagery.Nebo se pletu?

• 9.1.2011  11:53

Jediný díl Spy Kids,který jsem ochotný vzít na milost jako relativně zábavnou taškařici pro děcka.A to hlavně díky geniálnímu Buscemimu a svůj part si užívajícímu Banderasovi.Docela sranda.

• 25.5.2010  14:16
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Kdybych měl naprosto objektivně a bez jakýchkoliv oblíbenostních měřítek jmenovat nejlepší seriál všech dob,řekl bych The Wire.

• 27.11.2011  10:06

Film,který svými oku lahodícími záběry občas připomene krásu Wellesovy Dámy ze Šanghaje.Krásné pokoukání a famózní Michael Caine.

• 18.12.2010  12:35
    Úkryt (2002)

Klaustrofobický thriller se špičkově budovanou atmosférou a skvostnou Jodie Foster.Nejslabší Fincher? I kdyby,pořád špička žánru.

• 27.11.2010  13:56

Další mistrovské dílo mistra anime Hayaa Miyazakiho.Jak to ten chlap dělá,že ať točí cokoliv a o čemkoliv,pokaždé mě dokáže dokonale dojmout a pohltit.Navzdory faktu,že většinou jsou jeho příběhy tak jednoduché.

• 4.9.2011  10:01
    Enigma (2001)

Výtečně zahrané a chytřejší,než se na první pohled může zdát.Rozhodně žádný průměr,ale jeden z nejzajímavějších válečných filmů,které byly v poslední době natočeny.

• 12.3.2011  10:46

Nikdy nepochopím,jak se do téhle kraviny dostali herci typu Sinise a Madeleine.Vždyť je to béčko jak vyšitý!

• 18.6.2011  10:48
    Jako pavouk (2001)

Už Sběratel polibků mnohé naznačil a Jako pavouk vše jen potvrzuje.Detektiva Alexe Crosse na filmovém plátně nic dobrého nečeká,alespoň dokud jej bude hrát Morgan Freeman.

• 9.10.2011  15:47

Symbol všech dojáků,které touží po soškách a citovém vydírání svých diváků.Never go full Retard!

• 12.11.2012  15:44

Strašlivej trapas,proti kterýmu jsou filmy jako Zahulíme, uvidíme učiněnej poklad.Nevtipný,uřvaný,k pláči.

• 18.7.2011  12:33

Věřte nebo ne,tohle byla ještě docela zábava.West se opájí Angelininými křivkami,akci zvládá slušně a dovolí divákovi se kochat.Jinak naprosto hloupé,z hlavy to vyprchá rychleji než letní kocovina,ale jako čistá popkornovka je to přijatelné.

• 17.9.2011  11:18
    Majestic (2001)

Vybroušený filmový diamant,který dává vzpomenout na filmovou krásu let dávno minulých.Můj nejoblíbenější Darabontův film,tady se totiž naplno ukázala šíře jeho filmařských dovedností.

• 27.3.2011  10:35

Mně naprosto odporný slaďák,který nezachrání ani půvaby Penelope Cruz,ani zkušená režie Johna Maddena a už vůbec ne psí oči Nicolase Cage.Je to fajn obsazené,nejspíš solidně zafinancované,ale neskutečně hloupé a nudné.Knižní předlohu jsem nečetl,ale tohle si jistojistě nezasloužila.

• 11.2.2011  15:48

Tajemné,nevysvětlitelné,nepochopitelné,lynchovské,záhadné... GENIÁLNÍ!

• 23.12.2011  15:08

Výborné obsazení,zručný režisér...a taková nuda z toho! Poslední pevnost je po všech stránkách průměrný fiulm,který nemá čím strhnout a den po jeho zhlédnutí si z něj budete pamatovat sotva útržky.Nebrat!

• 4.4.2012  18:19

Nejslabší díl série a ten nejpodprůměrnější produkt sequelidity,jaký si umím představit.

• 2.10.2011  10:58

Není to pro každého,ale kdo má nakoukáno,nevadí mu trochu šílenější humor a viděl Kung fu Melu,je Shaolin Fotbal ten největší komediální nářez desetiletí.Je to extrémní,je to zhovadilé,je to nářez a já se i posedmé bavil tak moc,že se za to skoro stydím.

• 23.12.2010  14:58
    Spy Game (2001)

Díky lahůdkovému vizuálu a výtečnému Redfordovi jsem klidně ochotný odpustit Tonymu celý ten průměrný zbytek.Ale pro příště by to chtělo přece jen více příběhové invence!

• 22.4.2012  11:17

V podstatě velká spokojenost s naprosto profesionálně natočeným,zahraným a odvyprávěným filmem.O to víc mě mrzí,že o deset let později to takhle talentovaný filmař,jakým Hicks bezesporu je,dotáhl na nechutně uchcanou romantiku,jakou je Talisman.To řadši Koření života 2!!!

• 19.12.2010  11:03

Geniální dokument o geniálním režisérovi.Nutnost pro všechny fanoušky Kubrickovi tvorby.

• 16.10.2012  16:40

Dodnes se sám sebe ptám,jak dokázali do něčeho podobného nalákat tolik špičkových herců...

• 10.1.2011  17:39
    Ti druzí (2001)

Značně přeceněné.Po většinu času předvídatelné,nelekl jsem se ani jednou,což je u hororu špatné.Atmosféra je vytvořena zručně,ale chbí mi gradace.Solidní rutina,ale očekávání byla výrazně vyšší.

• 22.2.2012  15:10

Takový relativně příjemný allenovský odvárek,který zabaví,neurazí,ale ani neutkví.Typická večerní jednohubka.

• 19.12.2010  11:19
    Z pekla (2001)

Viziálně skvostné,herecky jisté a příběhově nepředvídatelné.Možná je to mou neznalostí komiksové předlohy,ale jsem naprosto spokojený.

• 22.11.2010  15:40

Těžce přeceněný film.Ty Oscary se kvůli tématu daly docela čekat (i když,v konkurenci Moulin Rouge?) ale aby byla průměrná citová ždímačka řazená k nejlepším filmům všech dob? Nezlobte se,ale to mi přijde docela divné.

• 30.9.2012  14:27
    60 sekund (2000)

Sena je solidní realizátor a chemie mezi Cagem a Angelinou funguje,takže ve výsledku bez problémů zkouknutelný popcorn.Bez jakékoliv přidané hodnoty,samozřejmě.

• 6.1.2011  19:22
    Billy Elliot (2000)

Filmová rozcvička Stephena Daldryho před jeho skutečnými veledíly.Rozcvička veskrze příjemná a milá,bohužel však ničím neobohacující.Vyšumí příliš rychle.

• 25.11.2012  14:59

V podstatě hodně zajímavé,bohužel nedotažené.Tento film navíc hezky dokládá,jak končila Altmanova kariéra - u milých,umluvených filmů se skvělými herci,které si už ovšem nic velkého za cíl nekladou.Nic proti,ale moc to neodpovídá jeho auře zásadního režiséra.

• 27.11.2010  18:27
    Dracula 2000 (2000)

U Draculy 2000 se vždycky skvěle bavím.A ne kvůli tomu,že by to bylo nějaké moje guilty pleasure,ale prostě ho považuji za dobrý film.A nedoceněný.Jasně že se to nedá srovnávat s Coppolou,ale snaha o originální přístup se v mém případě rozhodně neminula s účinkem.