Sexuální výchova - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Strašně moc jsem si přál happyend. Pro sebe i pro oba dva hlavní aktéry. Ale na druhou stranu musím říct: "tohle beru". A díky, budete mi chybět.

Sexuální výchova - Epizoda 6 (2023) (epizoda)

Méně queer témat a pár návratů. Jak málo stačí k tomu, aby se jednalo o nejlepší díl série a jeden z nejlepších dílů seriálu.... Vážně silné. Dík za to.

Survivor Česko & Slovensko - Série 3 (2024) (série)

Kdyby měl Mikýř skončit, přestávám soutěž sledovat. Takhle si ale Mikýřovu úžasnou pouť survivorem hodlám užít. Akorát, že vůbec.

Nebe s.r.o. - Konec (2023) (epizoda)

Důstojné zakončení další satirické série, která tak mile hraje na citlivou notu, ale občas vypálí nečekaný gag. Já byl s koncem spokojen a doufám v další sérii.

Oktopus - Škaredá středa (2023) (epizoda)

Upřímně řečeno se seriálem nemám vůbec žádný problém. Díly mají stoupající tendenci a je to určitě to lepší z kriminální tvorby ČT. Já se bavím a těším se na další díl.

Nebe s.r.o. - MatriXXX (2023) (epizoda)

Jeden z nejujetějších dílů napříč všemi sériemi. Bylo to skoro až na hraně, ale zafungovalo to a já se neskutečně bavil :-D

Kryptid (2020) (seriál)

Obrovské překvapení z červeného tlačítka ČT. Skvělý nápad zasazený do nádherných kulis - konec lehce zmatečný a nedoladeny. Ale díky skvělu hudebnímu doprovodu a vynikajícímu sympatickému castingu jsem byl obrovský spokojenej. Jediné mínus je to, že neuvidíme pokračování, kdy se Niklas snaží najít Lisu.

Národní házená - Hřiště (2022) (epizoda)

Já si nemůžu pomoct, ale i přes všechny neduhy okolo trapnosti, suchošova vtipu apod., kterých tu bylo řečeno nespočet, jsem se náramně bavil a smál :-) Za mě stoupající tendence seriálu. Těším se dál.

Atlantis (2013) (seriál)

Upřímně řečeno. Jestli kvůli téhle prkotině zrušili 6. sezónu Mistifs, tak musí být snad úplně na hlavu.

Ripper Street (2012) (seriál)

Naprostá bomba. Nemůžu se dočkat 2. série. Na tenhle seriál jsem se díval zároveň s Hanibalem. Zatímco Hanibala jsem po 4. díle opustil, v případě Ripper street jsem se nemohl dočkat dalšího dílu. Škoda že jsem napočítal jen do osmi. +++Naprosto úžasně charismatičtí hlavní hrdinové a skvělý soundtrack. 95%