Pařba ve Vegas (2009)

Dobrá, svižně běžící komedie s naprosto úžasným Zachem Galifianakisem, který celou trojici zastiňuje svým výkonem (asi díky roli), je výborným odreagováním. Ale celé mi to přišlo jako kdybych už to někde viděl. Celé je o tom co nejhoršího se vám může stát, aneb ráno po opici (Hele vole kde mám káru, Zahulíme uvidíme). Vynikající soundtrack, kterej je namíchanej z rádiových hitů sedí k atmosféře filmu. A proto 3,5* za film jako takový + 0,5* za vynikající titulky =)

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Od prvního dílu už uběhlo dlouho a ani tenhle díl se mu nedokáže vyrovnat. Zejména takovým tím vtipem, který je nenásilný a vyplyne sám ze situace. V tomhle díle je většina vtipů tlačena silou ven. Shrek dospěl a na to trochu doplácí celý film. Pro mě byl Zvonec a konec opravdu o dvě třídy výš nežli díl třetí. Při souboji Shreka s Fionou jako bych cítil takové to zahrátí u srdíčka jako téměř v celém prvním díle a to bylo jedině dobře. Nádherně podkreslující soundtrack a hlavní melodie doplňují film tak jak mají. Všechno šlape tak jak má. Pro mě veliké překvapení (možná to bude zklamáním dílem 3.).

Zrození Planety opic (2011)

Skvost! Film si drží atmosféru a úhlednost celých 105 minut. Blockbuster jak se patří, který ještě předčil moje očekávání! Naprosto prvotřídní výkony herců počínaje Francem, pokračuje Feltonem, který bez blonďatých vlasů výborně předvedl dalšího záporáka, konče třeba Serkisem, který znovu ukázal že umí výborně chodit po čtyřech ;) Naprosto mi ztuhla krev při Caesarově. Noooo!!!

Zázraky se nedějí (2008)

Naprosto uchvacující výkon Lukea Wilsona. I přesto, že jsem od té doby kdy jsme se dozvěděli že je Henry nemocný věděl jak vše dopadne, film mě vtáhl do křesla a celých 100 minut nepustil z něj. Dalším obrovským + je soundtrack, který nádherně podkresluje atmosféru celého filmu. 80%

Orel Deváté legie (2011)

K shlédnutí tohoto filmu jsem se v kině dostal úplně omylem. O to větší to pro mě bylo překvapení, když jsem bez mála dvě hodiny seděl a upřeně hltal každou scénu. Naprosto úchvatná výprava přicucne k plátnu a velice povedený soundtrack podkresluje každou scénu tak jak má. Jamieho Bella jsem si nedokázal představit s mečem v ruce a taky že skolil několikrát 2x většího soupeře ale seděl mi do filmu jako prdel na nočníku. Orel 9. legie je pro mě jedním z milých překvapení tohoto roku!

REC (2007)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film jsem si sehnal hlavně kvůli vysokému hodnocení tady na CSFD, ale nijak extra mě neoslovil. Naprosto odpudivý pro mě byl výkon hlavní hrdinky (Manuela Velasco), které sem nevěřil ani popotáhnutí. Celých 75 minut sem se nesmírně nudil a nepomohla tomu ani celkem pěkně navozená atmosféra.