Elleannie

Elleannie

okres Karviná

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.11.2018  23:06

Nádherná pocta pro celou skupinu Queen, zvláště pak pro Freddieho. Byla jsem napjatá už dlouho předtím, než jsem vůbec měla jít do kina, a s první sekundou filmu začal nejlepší kinový koncert mého života, a to smrtelně vážně. Rami Malek, slovy to nejde správně popsat.. stačí se mu podívat do očí a jak někteří píšou - jsi jeho. Věřila jsem mu naprosto všechno, a ten jeho pohled, pohyby rty a pohyby těla.. byl neuvěřitelný.. Jsem moc ráda, že byl film natočen tak, jak je, je vidět dobré období, horší období a to nejhorší je taky nastíněno, ale nezabíhá do zbytečných detailů. Opravdu děkuji za tenhle film a možnost vidět ho v kině. Děkuji Queen.

• 1.4.2018  10:33

Všichni by měli povinně zhlédnout. Plasty jsou zlo.

• 20.3.2018  16:55

Nevím, jestli se mi hlavní hrdina líbil více jako nesmělý nebo jako frajírek, ale musím říct, že mě dostal, místy jsem se cítila stejně trapně, jako on, a místy jsem se smála tak moc, až mi tekly slzy.. Je to zábavné, praštěné - bavila jsem se.

• 20.3.2018  16:38

Vždycky se "rozčiluji", když je po celý horor pořád jenom tma, protože se o to více bojím.. Ale na druhou stranu, když je po většinu hororu světlo, něco je špatně - neříkám, že vždycky, ale v tomhle případě mi to nějak vadilo.. Jinak řečeno, nebála jsem se. Neříkám, že je film špatný, strašák vypadal opravdu strašidelně, sem tam jsem se lekla, ale "hororový účel" ve mně nevzbudil.

• 6.3.2018  19:48
    Zmatky jedné matky (TV film) (2014)

Moc prijemne prekvapeni, hlavni hrdinka je skvela, obcas ani nemusela nic rikat - hrala ocima. Navodila pocit, ze vsechno se da zvladnout, nekdy ne hned a presne podle nasich predstav, ale pozdeji se to prece nejak vyvrbi.. Zapletka mi prisla originalne ztvarnena, film je zabavny, mily, oddechovy. Doporucuji :-)

• 6.3.2018  19:29

Je mi lito, ze to musim napsat, ale tohle je nejhorsi film, jaky jsem videla. Vubec me to neoslovilo, spise me to trochu strasilo a dlouho jsem musela premyslet nad nekterymi nelogickymi scenami v zaveru filmu. Ano, dokoukala jsem to az do konce. V prubehu se na to jeste dalo divat, ale u konce jsem uz jen zirala..

• 30.12.2017  17:23

Dávám nejvyšší hodnocení především za poslední fázi filmu, která patří převážně Yossimu. Věděla jsem, že mě Daniel Radcliffe nezklame, líbí se mi, jak ztvárňuje své postavy, a proto jsem mu jeho nadšení, bolest i úlevu věřila. Filmu nechybí pár vtipných momentů, avšak převládá krutá realita džungle, která je skvěle nastíněna..

• 18.9.2017  21:51

Tohle teda byla jízda! Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála. Film je našlapaný akcí a ironií, kterou miluju, a navíc se tady spojil nepřekonatelný smích Samuela L. Jacksona a všeříkající pohled Ryana Reynoldse, což společně s nevybíravými nadávkami Salmy Hayek tvoří velmi zábavnou podívanou. Rozhodně stojí za zhlédnutí. A rozhodně v originálním znění, ten smích je nakažlivý! Jsem ráda, že jsem ho viděla v kině.

• 17.4.2017  16:56

Přestože jsem tušila, kdo tohle "jádro pudla'" vymyslel, zdaleka ne všechny indicie mi došly. Bylo to promyšlené, napínavé a překvapivé od začátku až do konce, párkrát jsem se dost lekla.. Takže zhlédnutí určitě doporučuji.

• 11.4.2017  17:36

S lidmi s Alzheimerovou chorobou se v rámci své práce setkávám velmi často a musím říct, že Julianne Moore opravdu realisticky prožívá nástrahy nemoci a také snahu jí nepodlehnout.. Líbí se mi, že je ve filmu vidět pohled jak Alice, tak ostatní rodiny, převážně jedné z dcer, která s ní podle mého názoru jednala správně (ač to někteří nechápali), a se kterou Alice nakonec najde společnou řeč..

• 27.12.2016  12:59

Takhle má podle mě vypadat drak. Film má perfektní smysl pro detail, vždy přesně v tu pravou chvíli se záběr zpomalí, aby se mohlo vychutnat prostředí, barvy, hudba.. Souhlasím s jedním z komentářů - je to jedna z nejhezčích zfilmovaných pohádek o drakovi.

• 30.12.2015  22:39

Poutavý příběh, v mnoha směrech velmi poučný a díky zpracování také snadno uvěřitelný (pro mě určitě) - zcela vás vtáhne do děje..

• 30.12.2015  22:12
    Kai a Gerda (TV film) (2002)

Pohádku jsem viděla už několikrát.. nevím proč, ale něčím mě k sobě přivolává. Má své kouzlo, a ať už je to zapříčiněné čímkoliv, ráda se na ni kdykoliv podívám znovu.

• 6.4.2015  14:46

"Na celém světě jsou jen dva druhy lidí: dobří lidé, kteří dělají dobré skutky, a zlí, kteří páchají zlo". Dobrých lidí je velmi málo, dobrých a upřímných lidí jako Khan, je ještě méně. V hlavě mám spoustu myšlenek, napadá mě tolik věcí, co bych mohla napsat, ale myslím, že první dvě věty stačí..

• 1.3.2015  00:27
    Focus (2015)

Skvělý výběr všech ústředních hrdinů. Od prvního okamžiku, kdy se Will Smith a Margot Robbie potkali, mi k sobě neskutečně pasovali. Film je napínavý, příjemně překvapivý a nepředvídatelný. Scény jsou skvěle promyšlené.

• 1.3.2015  00:12

Mám tenhle film ráda, vždycky se u něj hodně nasměju. Je pravda, že scéna porodu ve "spolku", byla až nečekaně detailní, ale dalo se to přežít. Jennifer mi do komedií pasuje, s Alexem jim to krásně jiskřilo a filmu dodali na uvěřitelnosti.

• 28.2.2015  23:46

Místy se mi zdálo, že některé scény ve filmu jsou zbytečné, že mu akorát dodávají délku, ale nakonec jsem zjistila, že mělo tohle zpracování logiku, všechno do sebe zapadalo a navazovalo, film je tak krásně přirozený, veselý a zároveň smutný. Hlavní hrdinka hraje úžasně.

• 14.2.2015  11:49

Krom dvou listů, které mi přečetla kamarádka, jsem se ke knize nijak nedostala a popravdě jsem ani neměla chuť ji číst, ale po zhlédnutí filmu se chuť ke čtení dostavila, takže možná jednou.. každopádně jsem tušila jen zhruba, do čeho jdu, k mému milému překvapení ve filmu byly taky vtipné scény, velmi podařené. Je všeobecně známo, že celý obsah nevímkolikset stránkové knihy nejde namáčknout do jednoho filmu, je to prostě o výběru, a mně se to líbilo (každému se líbí něco jiného, chápu, že někomu mohla nějaká scéna chybět). Četla jsem, že si fanynky představovaly jiného hlavního hrdinu, ale podle mě to Jamie Dornan zahrál skvěle, líbila se mi i Dakota Johnson, kterou jsem viděla hrát poprvé. Na jedné straně charisma, panovačnost a bolest, na té druhé stydlivost a nevinnost, oba to ztvárnili skvěle, chemie fungovala. Erotické scény nebyly lascivní a přespříliš detailní, ale zároveň dokázaly navést k další představivosti (klidně jich mohlo být více). Překvapivě byl celý film o trochu více romantičtější, než jsem čekala. BTW: Je opravdu velmi vtipné číst si některé komentáře, zvláštní, jak si někteří myslí, že čím více sprostých přívlastků použijí, tím budou asi zajímavější či co..

• 21.11.2014  20:33

Neskutečně dobře natočené, napínavé.. a takhle bych mohla pokračovat dále, jen v superlativech. Z filmů o vymítání mám respekt, děsí mě, ale zároveň nemůžu odolat tomu, abych se na ně nepodívala. A když je na tom ještě nějaký ten kousek pravdy, jsem ráda, že nebydlím sama..

• 21.11.2014  20:22
    Malé královny krásy (TV pořad) (2009)

Hodnotím to jako pořad, který ukazuje, jak někteří dokáží být hloupí a zaslepení, protože kdybych měla hodnotit obsah této reality show, to by ohodnotit prostě nešlo. Podle mě je to dobře sestříhané, ukazují jednak to, co mají matky s dětmi naučené, tak záběry v zákulisí a v rodinné "pohodě", jestli se to tak dá nazvat, takže si člověk může v hlavě všechno srovnat. Na jednu stranu říkají, že to dělají pro děti, protože ty to baví, na druhou stranu - když se dětem nakonec nechce (což se dá u dvouletého dítěte lehce pochopit), nutí je a balamutí dárky. Dostala jsem se k tomu úplnou náhodou, ale těch pár dílů jsem nevěřila svým očím, netušila jsem, že je to až tak děsivé.. Možná to některé děti baví, ale netuším, co má malá holka z obyčejného dětství, když má v osmi letech 87 korunek..

• 1.12.2013  19:26
    Něha (2009)

Má to myšlenku, která nutí k zamyšlení, má to nějaký smysl. Na druhou stranu se mohlo trochu více "pošťourat" v psychice Erika i Lori, líbilo by se mi to ještě o něco více rozvinutější a napjatější.

• 30.11.2013  17:56

Knížku jsem nečetla, a proto nemůžu říct, jestli se film dal natočit lépe, ale něco mi tady chybělo.. Měl klasický průběh od nějakého začátku přes první zápletku, ale postrádala jsem nějakou "gradaci". Přišlo mi, že přesně v moment, kdy se z dané chvíle dalo něco vytěžit, začala scéna naopak upadávat. Film vcelku hezký, ale mohl být ještě zajímavější.

• 24.11.2013  10:09

Johnny by měl hrát už jen takovéto role, neskutečně mu to sedí a já se u toho neskutečně směju. Milé překvapení v podobě Armieho Hammera, kterého jsem viděla hrát poprvé a pro mě svou roli ztvárnil rovněž na jedničku. Je pravda, že bych film o trošku zkrátila, ale jinak mu nemám co vytknout. Podle mě jde o velmi originální pojetí spojené s vtipnými momenty, což dělá z tohohle filmu nadstandard. Klidně bych se na něj hned podívala znovu, hlavně na některé momenty, např. na záchranné akce se "Stříbrňákem" :-D

• 24.11.2013  10:01
    Turbo (2013)

Už od března, kdy jsem poprvé viděla trailer na Turba, jsem se na tuhle animačku těšila jak malá a musím říct, že mé očekávání se naplnilo. Film jsem si naplno užila, hodně jsem se pobavila a u konce jsem si málem začala kousat rty. Tohle mě prostě baví.

• 29.7.2013  00:17

Film bych popsala asi takhle: upřímný, emotivní, zamyšleníhodný. Sešli se tady skvělí herci, z filmu si odnáším skvělý pocit. Miluju filmy, ve kterých to vypadá, že herci jen nehrají, ale svou roli žijí, a v tomhle to vypadalo přesně tak.

• 29.7.2013  00:12

Přiznávám, že jsem si film vybrala kvůli tomu, že jsou mi sympatiční hlavní hrdinové a měla jsem chuť na nějakou sladkost.. Trošku jsem se bála, že to bude kopie nějaké starší verze filmu s podobným námětem, ale naštěstí se to nestalo. Líbí se mi prostředí, kde se natáčelo, líbí se mi dialogy, chemie fungovala skvěle, trocha napětí se taky objevila, rozuzlení z části překvapilo a celkově jsem měla z filmu milý pocit, no paráda, co víc si přát.

• 21.7.2013  17:42
    Nebezpečné peřeje (TV film) (1999)

Neříkám, že jsem z tohohle filmu byla nějak extra unešená, ale zase jako takový špatný se mi nejevil. Holt když se člověku v noci nechce spát, není to tak hrozné.

• 21.7.2013  17:39
    Dar (2009)

V dialozích, kdy Susan Sarandon kladla sama sobě a také Pierci Brosnanovi pořád dokola otázky, na které nikdo neznal odpověď, jsem čekala, který z nich to nevydrží jako první a konečně řekne na plnou pusu všechno. On se snažil vydržet co nejdéle nohama pevně na zemi a nemyslet na bolest, ona žila jen pro to, aby se dozvěděla co nejvíce informací. Moc se mi tady taky líbila Carey Mulligan a Johnny Simmons, kterého jsem měla možnost vidět hrát poprvé. Velmi silný film.

• 21.7.2013  17:33

Líbí se mi zápletka i zpracování, oproti některým jiným filmům ze série "Nora Roberts" se tenhle podle mě povedl, není to ani přespříliš romantické a cukrlaté ani přespříliš dramatické, takový zlatý střed.

• 20.7.2013  19:03

Myslím, že to nebylo až tak špatné, zápletka nakonec nabídla zajímavé rozuzlení. Nevím, jestli bych se chtěla seznámit za takových podmínek, tady to občas (naštěstí) ještě bylo humorné.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8