Smrtící víkend (2001) (TV film)

Tenhle film mi moc nedal, docela jsem se nudila.. Psychiatr si na psychiatra jen hrál, a téměř celý film byl o tom samém. Pořád se jen hádali, co, jak a kdy udělají, a nakonec stejně neudělali nic. Dodívala jsem se ze zvědavosti do konce, ale prostě nuda..

Mladší o pár let (2010) (pořad)

Myslela jsem, že to bude trošku o něčem jiném, že se zaměří na sebevědomí a celkovou osobnost lidí, ale tady se sebevědomí získává plastickými operacemi.. Sabina Laurinová mi tady nesedla už vůbec, přišla mi falešná, ale to je jen můj osobní názor. Samozřejmě je milé, že se snaží pomoct lidem, ale radši se podívám na "Nahá jsi krásná" než na tohle..

Žralok v Benátkách (2008)

Všechny Baldwiny mám jako herce ráda, i když spíše ve starších filmech, ale na Stephena jsem si nikdy nezvykla.. Podle mě umí občas zahrát syčáky, ale když má být smutný, překvapený nebo má něčeho litovat, tak mu to prostě nevěřím. Tedy především kvůli němu dávám tak malé hodnocení, pž záběry z Benátek byly příjemné a žralok taky nebyl špatný, ale bohužel, on mi pokazil skoro celý film..

Děsnej doják (2006)

Přestože mám komedie takového stylu ráda, tady mi to přišlo krapet přehnané. Ano, jsou tady světlé chvilky, místy jsem se docela nasmála, ale převažují spíše troufám si říct až trapné chvilky, kdy jsem opravdu nevěděla, co si mám myslet. Například scéna s kočkou, která vykonává svou potřebu na toaletě pro lidi, mi v první chvíli přišla vtipná, ale jakmile trvala déle než 10 sekund a pak ještě déle, přišlo mi to spíše nechutné. Každopádně podívat se na to dá.

L.E.T.H.A.L. Ladies: Return to Savage Beach (1998) odpad!

Tak tohle snad ani nemuselo vzniknout.. Vážně to má být akční film? Spíše přehlídka mužských a ženských těl a podle mě teda dost špatná..

Město v plamenech (2009) (TV film) odpad!

Tohle mi přišlo jako špatný vtip. Něvěřila jsem, že někdy uvidím film, který se mi bude až tak moc nelíbit. Herci, pokud tedy opravdu hráli, byli vážně hrozní, místy mi to přišlo až směšné, pž jsem jim to jejich svírání se v bolesti a předstíraný strach ani trochu nevěřila. Určitě už to nechci nikdy vidět.

Kanibalové (1980)

Absolutně nevím, jak mám tenhle film hodnotit, ale okomentovat ho musím..Většinu záběrů, kde se něco pitvalo, rodilo, mlátilo, už ani nevím, co všechno se tam dělo, jsem se dívala jedním okem, "trestání" cizoložnice kamenem nezapomenu asi nikdy.. a přiznám se, že konec filmu jsem neviděla skoro vůbec, protože už jsem to opravdu nezvládala.. Tím víc to nezvládám, když jsem si přečetla "zajímavosti", kde je uvedeno, že se skutečně některá zvířata vraždila, samotní herci byli dost zdeptaní, a.... nevím, jak to mám ukončit.. možná někdy zvládnu podívat se na úplně celý film (na jednu stranu mě to láká, když vím, že je položen na pravdivých základech, a je to prostě "ze života"), aniž bych zavírala oči, ale nejsem si jistá..