Transformers: The Movie (1986)

Tenhle Transformers je hodně akční a to se ne každému může líbit. Má však svoji temnou atmosféru, což je fajn. Mezi fanoušky světa Transformers je právě tenhle film považován za nejlepší. Musím říct, že to nejlepší na filmu je určitě Unicron, který požírá živé světy, hlas Orsona Wellese mu dálo velké charisma. Dobrý též byl Leonard Nimoy jako Galvatron. No a Optimus Prime jako Peter Cullen je vždy dobrý.

Vetřelec (1979)

Taková stísněná atmosféra, tu už jsem nikde neviděl, je tomu bohužel tak. Pro mě nepřekonaný hororový snímek. Tomuhle filmu v podstatě nemám co vytknout. Má vše co by měl horor mít. Jedná se opravdu o mistrovské dílo.

To LOVEる -とらぶる- - Darkness 2nd (2015) (série)

Od první slabé série To Love-ru udělal velký pokrok a to hlavně v rozvoji postav, tak i v příběhu. Zatímco někomu může chybět, to že hlavní hrdinka již není Lala, ale její mladší sestra Momo, mě to až tak nevadí. Je totiž vidět, že každá s postav má co nabídnout. Druhá série Darkness ze světa To Love-ru, nám ukáže hlavní zápornou postav Master Nemesis, a tak se dočkáme další slečny do Harému. Též hodně zjístíme o Yami, Navíc se ukáže jak silné je přátelství mezi živou zbraní Meou a dvojčetem Momo - Nanou. Někdo může však nadávat na opakující se Ecchi scénky, ale co by bez nich Rito byl.

Bumblebee (2018)

Konečně dobrý Transformers film, sice je to o mém nejmíň oblíbeném Cybertroňanovi, ale lidé ho mají rádi, tak proč ne. Pokud očekávate jen akční příběh, tak tady je to trochu jiné, přesto tu akce je a je přehledná. Musím říct, že na filmu byli nejvíc povedený postavy a atmosféra, bohužel co se týče příběhu.... tak to už bylo slabší, ale co chtít po novém rebootu, kde se začíná ve světě Transformers znovu.