Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krátkometrážní

Recenze (1 511)

Peklo (2021) (seriál)

Cakal som od toho nieco viac, ale tie monstra neboli zrovna dobre vyzerajuce. Bolo to aj zbytocne natahovane, akurat co stalo za to byt akoze horor, ako tu pisu bola smrt obeti. Celkovo ma to dost nudilo, co ma aj prekvapilo, pretoze od Korejcov som videl vela dobrych filmov a tento bohuzial nepatri medzi dobre pre mna.

Susuk (2008) odpad!

Velmi nudny film a uplne zbytocny. Uz dlhu dobu som nevidel taku sracku.

Unnatural (2015)

Ten medved bol odflaknuty, vobec nevyzeral ako zivy:)

plakát

Platoon of the Dead (2009) odpad!

To bola teda megasracka:) Ukazka ako sa nema robit film:)

plakát

Motocross Zombies from Hell (2007) odpad!

Tristvrte filmu sa nic dokopy nedialo a posledna stvrtina tiez nestala za vela. Zombie vyzerali hrozne amatersky a celkovo vsetko stalo za hovno :)

Carnivorous (2007)

Jedna hviezdicka za to, ze sa tam stale nieco dialo, aj ked to bola sracka:) Dobra vec na zasmiatie.

plakát

Bloodbath in Psycho Town (1989)

To nie, ved sa tam dokopy nic nedialo, velka nuda, ktora nema daleko do sraciek.

plakát

Bloodz vs. Wolvez (2006) odpad!

To by nebolo, aby vo filme kde je vela cernochov, bieli nemaju sancu prezit dlho. Prislo mi to take rasisiticke zo strany ciernych ludi. Celkovo film mi ani nevadilo ze by tam boli len cernosi, ale film je uplna sracka vo vsetkych ohladoch. O hercoch sa ani neda hovorit, ze by oplyvali tymto umenim. A tie trapne pozy ze su to akoze vlkodlaci a upiri, ktori superia medzi sebou ma vobec nepresvedcili, ze by som ich chvalil, ako to zahrali. A ta akoze premena na vlka, len dlhe nechty a predlzene zuby ma vobec neoslovili. Bolo to ubohe a zbytocne natoceny ''akoze'' horor. Co ma najvac dorazilo bolo to vysratie jedneho typka na noviny, to som nepochopil, preco to tam dali. Bol to jednoducho velky bullshit.

Mr. Hell (2006)

Dalo sa to skuknut na jedenkrat, ale tie vykony hercov boli skor na urovni neandertalca, tie smiesne pohyby, ktore vobec nevyzerali ako od profesionalneho herca. Skvela groteska:) Hlavne ten zaporak bol hotovy neschopa a jeho spravanie bolo na urovni maloleteho dietata. Co ten vyvadzal na obrazovke, to sa tak lahko nevidi:)

Ovládací panel
55. nej uživatel Velká Británie