Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krátkometrážní

Recenze (1 509)

Unnatural (2015)

Ten medved bol odflaknuty, vobec nevyzeral ako zivy:)

plakát

Platoon of the Dead (2009) odpad!

To bola teda megasracka:) Ukazka ako sa nema robit film:)

plakát

Motocross Zombies from Hell (2007) odpad!

Tristvrte filmu sa nic dokopy nedialo a posledna stvrtina tiez nestala za vela. Zombie vyzerali hrozne amatersky a celkovo vsetko stalo za hovno :)

Carnivorous (2007)

Jedna hviezdicka za to, ze sa tam stale nieco dialo, aj ked to bola sracka:) Dobra vec na zasmiatie.

plakát

Bloodbath in Psycho Town (1989)

To nie, ved sa tam dokopy nic nedialo, velka nuda, ktora nema daleko do sraciek.

plakát

Bloodz vs. Wolvez (2006) odpad!

To by nebolo, aby vo filme kde je vela cernochov, bieli nemaju sancu prezit dlho. Prislo mi to take rasisiticke zo strany ciernych ludi. Celkovo film mi ani nevadilo ze by tam boli len cernosi, ale film je uplna sracka vo vsetkych ohladoch. O hercoch sa ani neda hovorit, ze by oplyvali tymto umenim. A tie trapne pozy ze su to akoze vlkodlaci a upiri, ktori superia medzi sebou ma vobec nepresvedcili, ze by som ich chvalil, ako to zahrali. A ta akoze premena na vlka, len dlhe nechty a predlzene zuby ma vobec neoslovili. Bolo to ubohe a zbytocne natoceny ''akoze'' horor. Co ma najvac dorazilo bolo to vysratie jedneho typka na noviny, to som nepochopil, preco to tam dali. Bol to jednoducho velky bullshit.

Mr. Hell (2006)

Dalo sa to skuknut na jedenkrat, ale tie vykony hercov boli skor na urovni neandertalca, tie smiesne pohyby, ktore vobec nevyzerali ako od profesionalneho herca. Skvela groteska:) Hlavne ten zaporak bol hotovy neschopa a jeho spravanie bolo na urovni maloleteho dietata. Co ten vyvadzal na obrazovke, to sa tak lahko nevidi:)

Rapturious (2007) odpad!

Totalne nudna sracka, ktora ma vobec nezaujala a ked do toho este dali ten rap, mal som dost. A tak som si pokazil jeden pekny vecer tymto odpadom.

Den D (1956)

Skoda, ze sa tam tie boje moc neodohravali, az na konci aj to len par minut, co mi dost vadilo. Uz podla nazvu filmu sa to mohlo viac tocit okolo toho vylodenia na plazi, takto ma to dost nudilo a preto davam take hodnotenie, ake si zasluzi podla mna. Niekto ma rad romantiku, takze niekomu to sadne viac.