Chceš mě, chci tě (2009)

hlavně díky ústřední dvojici vcelku pohodový nenáročný snímek, se kterým těch 96min. docela pěkně uplyne.

V plamenech (2008)

nekonečné útápění v citových výlevech se těžko dokoukávalo.

Potraviny, a.s. (2008)

Jen více takových dokumentů, které otevírají oči a ukazují věci, které často nechceme vidět (či o nich vůbec nevíme).

O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (TV film)

Jedna z nejlepších pohádek vůbec, výborná výprava, příběh, hudba, režie,... má nejoblíbenější !

Hlava v oblacích (2004)

Hudba: Terry Frewer ; jednu hvězdu navíc dávám pouze Charlie Theron, bez které by tento snímek byl jen jeden z mnoha nevýrazných a nepříliš zajímavých snímků.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Je paráda vidět Stalloneho, Schwarzeneggera, Van Damma, Willise opět v akci a navíc pohromadě. Člověku se vybaví doba, kdy hltal snímky s těmito hvězdami, kdy jejich svítivost byla obrovská a do kina vplouvali podstatně častěji než tomu je nyní. Rozhodně se však neopakuje nadšení, které nám před dvěma lety Stallone připravil. Scénář je slabší, hlášky oposlouchané a celkově to působí, že už to není tak vymazlené, jako byla jednička. Tu Stallone opravdu vyladil a evidentně ji věnoval dlouhodobější přípravu, která dozrála v roce 2010. Nyní už Stallone přenechal režijní pozici někomu jinému a na scénáři pouze spolupracoval. Ta radost, lehkost a humor už se v takové síle neopakuje. Rozhodně pochvalu zaslouží Van Damme, který si svou roli užívá a poslední chlapácká rvačka s hlavní hvězdou je super.

Váňa (2012)

Hudba: Ondřej Soukup; Úvod byl zajímavý, ale dokument má klesající tendenci, až se po cca. 35minutách dostává na hranu, kdy už diváka nečeká nic zajímavého a tvůrci evidentně jen vyplňují prázdné místo. Myslím, že o tak zajímavém člověku by se člověk mohl dozvědět víc, než pár "skrytých záběrů". Často se odvíjí situace bez zajímavé obsahové informace. Jediné, co mě zaujalo, byla povedená hudba Ondřeje Soukupa.

Hostel (2005)

Zbytečně viditelná brutalita, exhibice násilí a mučení. Jen díky českým exteriérům sem to shlédnul celé.

Bez předsudků (2009) (TV film)

V divadle dobrý, do tv špatný.

Galileo (2007) (divadelní záznam)

Hudba: Janek Ledecký ; Nejlepší původní český muzikál!